Vitajte vo svete instagramovej kráľovnej: Zuzana Plačková bude mať na JOJke vlastnú šou!

Patrí medzi najsledovanejšie celebrity na sociálnych sieťach a jej život sledujú státisíce ľudí. Občas žije obyčajne, inokedy siahne po luxuse. Aj taký je život nekorunovanej instagramovej kráľovnej Zuzany Plačkovej.

Zuzana Plačková sa na Slovensku preslávila po tom, čo pred rokmi účinkovala v šou Hotel Paradise. Odvtedy sa jej však podarilo vybudovať slušné impérium na sociálnych sieťach a v súčasnosti má na Instagrame takmer 600 tisíc followerov. Pred svojimi fanúšikmi sa na nič nehrá a tvrdí, že presne taká istá, ako sa prezentuje na internete, je aj v každodennom živote. Občas žije veľmi obyčajne, inokedy si dopraje poriadny luxus. Bez obáv priznáva, že si rada užije drahé dovolenky a značkové oblečenie. Nahliadnite s nami aj vy do „neobyčajného“ života Zuzany Plačkovej. Spoznajte jej manžela Reného a zažite s nimi nielen romantiku, ale aj ich pravú, nefalšovanú a poriadne divokú taliansku domácnosť.

Televízia JOJ už budúci týždeň nasadí do vysielania svoju novinku a to prvú premiérovú epizódu šou s názvom InstaQueen v hlavnej úlohe s touto svojráznou influencerkou. Na televíznych obrazovkách v nej priblíži svoj život, ukáže svoje súkromie, ako aj odhalí manželské spolužitie. Samotná Plačková je z tejto príležitosti mimoriadne nadšená. „Je to taký môj malý televízny sen. Vždy som verila, že raz príde taká ponuka a splní sa mi to a ono to prišlo. Táto relácia je o mojom živote, cestovaní a o ľuďoch v mojom okolí. Človek môže mňa viac spoznať, aj v tých najhorších situáciách a dostane sa do môjho najväčšieho súkromia,“ vysvetlila Zuzana. Keďže šou je náročná na prípravu a aj na samotné nakrúcanie, do vysielania je zatiaľ pripravená jedna epizóda. Ďalšie časti sú v procese príprav, no zatiaľ si môžete užiť malú ochutnávku toho, na čo sa môžete tešiť v budúcnosti. „Nakrúcať môj život sa môže zdať ľahké, no ja som často veľmi energická a viem urobiť poriadny vietor do plachiet. Čiže, ľutujem občas aj štáb, že to so mnou zvládajú vôbec. Ešte, že pracujem s tak veľkými profíkmi, že chápu, že so mnou to musia proste vydržať,“ dodala so smiechom.

Sledujte šou InstaQueen v hlavnej úlohe so Zuzanou Plačkovou už v stredu 27. novembra po seriáli Delukse na JOJke!