Kuly má srdce na pravom mieste: Pomáha ťažko chorým detičkám!

Spevák urobil dobrý skutok.

​Mário Kollár známy ako Kuly z kapely Desmod má mnoho fanúšikov a jeho piesne pozná takmer každý. Spevák sa vo voľnom čase venuje najviac rodine, pretože je hrdým otcom dvoch synov. Starší Mário z jeho prvého manželstva má šestnásť rokov a vyrástol z neho poriadny fešák. Pred pár rokmi spevákovi súčasná manželka Lucia porodila rozkošného Christiana. To, že má spevák dobré srdce, ukázal aj nedávno, keď daroval chorým deťom špeciálne hračky. ,,Odovzdali sme malinkým neonatologickým pacientom chobotničky. Špeciálny materiál má upokojúce účinky. Ich srdiečka majú pravidelnejší tep, lepšie dýchajú a majú vyššiu hladinu kyslíka v krvi," napísal Kuly na sociálnej sieti. S manželkou Luciou vôbec netušili, že niečo takéto existuje, no projekt si ich okamžite získal a rozhodli sa pomôcť. ,,Ďakujeme za oslovenie a možnosť zapojiť sa," napísal spevák pod fotografiu na Instagrame. 

View this post on Instagram

Dnes ráno sme vo FN Nitra odovzdali malinkým neonatologickým pacientom chobotničky. Špeciálny materiál, čo je antialergické duté vlákno a hrúbka chápadielok, ktoré pripomínajú bábätkám pupočnú šnúru v mamičkinom brušku, majú na malé neonatologíčatá upokojúce účinky. Ich srdiečka majú pravideľnejší tep, lepšie dýchajú a majú vyššiu hladinu kyslíka v krvi. Netušil som že niečo také vôbec existuje a tak, keď nás aj s manželkou Luckou oslovili, či prispejeme a zapojíme sa, neváhali sme. Ďakujeme za oslovenie a možnosť zapojiť sa. ❤️ @kuly.kollar.mario @luc_kollarova @tinaslovakia #fnnitra #nitra #neonatologia #chobotničkypresrdiečkovédetičky

A post shared by Mário Kuly Kollár (@kuly.kollar.mario) on

Na Kulyho sa môžete tešiť v novej šou IQ TAXI, kde sa predstaví ako moderátor. Čím si múdrejší, tým si bohatší. Zabavte sa so skvelou reláciou IQ TAXI, začíname už 6. januára. 

Sledujte reláciu IQ TAXI v nedeľu o 18:25 hod. na JOJke!

Redakcia / LM

Redakcia / LM

Viac článkov od autora

HLÁŠKYZ RELÁCIE