Z Kulyho syna vyrástol poriadny fešák: Aha, ako im to spolu pristalo na stužkovej!

Mário Kully Kollár je otcom dvoch synov, ktorí mu robia obrovskú radosť. Napriek mnohým pracovným povinnostiam si vždy nájde čas na rodinu. Nedávno sa spoločne so starším synom zabavil na stužkovej.

Člen skupiny Desmod je známy nielen ako výborný spevák, ale aj ako moderátor našej relácie IQ TAXI. Kulyho pesničky poznajú všetci a s radosťou si ich spievajú na každom koncerte. Napriek tomu, že je Mário takmer stále pracovne vyťažený, vo voľnom čase sa snaží najviac venovať svojej rodine. Kuly je hrdým otcom dvoch synov, ktorí mu robia nesmiernu radosť. Starší Mário z jeho prvého manželstva má osemnásť rokov a vyrástol z neho poriadny fešák. Tak ako jeho otec, aj on sa pohybuje v umeleckej sfére, pretože účinkuje na doskách divadla Nová scéna. Nedávno sa Kuly pochválil fotografiou zo synovej stužkovej. Jedinečný záber dokonalej rodinky si na sociálnej sieti vyslúžil mnoho pozitívnych ohlasov.

​Pred pár rokmi spevákovi súčasná manželka Lucia porodila rozkošného synčeka. Čas letí neúprosnou rýchlosťou a malý Christian rastie ako z vody. Obaja synovia sa neskutočne podobajú na svojho ocina a možno pôjdu v Kulyho šľapajách. 

View this post on Instagram

Stužková, SKDK Topoľčany, Hudobno - dramatický odbor. ?

A post shared by Mário Kuly Kollár (@kuly.kollar.mario) on

Redakcia / LM

Redakcia / LM

Viac článkov od autora

HLÁŠKYZ RELÁCIE