Kapor na torte: Desperado vyznal Mariánovi lásku!

Účastník Vyvolených priznal pred všetkými pri stole nečakané city.

Vzťah perzského dediča Desperada a operného speváka Mariána Zázrivého bol od začiatku komplikovaný, no ako to často býva, od nenávisti je iba krok k láske. Ako sa však neskôr ukázalo, Desperado si zasa raz iba vymýšľal, aby z Mariána vypáčil pravdu o jeho sexuálnej orientácii.

Mariánovi prišli na pomoc všetci ostatní spolustolujúci. Pani Lída tvrdila, že je jednoznačne na ženy, Róbert Rozemberg poukázal na to, že väčšinou takéto obvinenia vznášajú tí, ktorých sa dotýkajú najviac a Barbora Balúchová uzavrela diskusiu konštatovaním: "Desperado, si trápny!" On si ani napriek tomu neodpustil ďalšie nepríjemné poznámky na adresu operného speváka. Dokedy bude jeho útoky Marián tolerovať?

Ďalšiu časť Kapra na torte uvidíte v nedeľu 20.3. o 22:00 na TV JOJ a poslednú epizódu si môžete pozrieť v našom archíve.

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.