Koncert Haničky a Murka

Koncert Haničky a Murka

Výborná správa pre všetkých škôlkárov! Živý prenos koncertu Haničky a Murka!

Najobľúbenejšia bábková dvojica Hanička a Murko pripravila v spolupráci s televíziou JOJ živý prenos z koncertu pre všetky malé deti.

Malú speváčku Haničku a jej kocúrika Murka si za krátku dobu obľúbilo veľa detí. Túto najobľúbenejšiu bábkovú dvojicu deti poznajú z YouTube (26 miliónov videní), z CD a DVD, či zo živých koncertov po celom Slovensku. Haničku a Murka deti sledujú aj v Detskej televízii JOJKO, ktorá vysiela ich seriál Hanička a Murko pre najmenších, pesničky a najnovšie aj informačné video pre škôlkárov o koronavíruse.

Zdroj: TV JOJ

​Spoločenská situácia, ktorá súvisí s ochorením COVID-19, prerušila aj Koncertné turné 2020 Haničky a Murka. Ich hodinové vystúpenie, ktoré je kombináciou živého a dynamického koncertu a bábkového divadla, muselo byť v 11 mestách presunuté na jeseň alebo zrušené. Televízia JOJ oslovila tvorcov projektu a ponúkla im možnosť odohrať koncert a preniesť ho do obývačiek všetkým malým škôlkarom prostredníctvom live streamu na stránke www.joj.sk. Živý prenos koncertu Haničky a Murka sa odohrá v utorok 21. apríla o 10.00 hod.

​Spolupráca Haničky a Murka a televízie JOJ je súčasťou jedinečného detského projektu. Tí, ktorí majú záujem zúčastniť sa tohto živého koncertu, si môžu zakúpiť rodinný listok v sieti Ticketportal a Inviton v hodnote 3,99 €. Po zaplatení dostanete do mailu unikátny kód, ktorý vám umožní koncert sledovať v tej najvyššej obrazovej kvalite. Ak chcete zdieľať radosť z pesničkovo-divadelného vystúpenia Haničky a Murka, môžete kúpiť lístok aj svojim kamarátom. Koncert sa prenáša naživo v presne určenom čase a nebude možné pozrieť si ho neskôr v archíve.

Zdroj: TV JOJ

​Hanička a Murko a televízia JOJ vám prajú príjemný zážitok a veľa radosti s veselými detskými pesničkami. Viac informácii nájdete na facebookovej stránke Hanička a Murko a na stránkach www.hanickaamurko.sk  a  www.joj.sk.

Kúpiť lístok

Vystúpenie Pesničky pre škôlkárov

Hanička a Murko sú medzi detskými speváckymi dvojicami jedineční - ide totiž o priateľské a farebné bábky. Spoločnosť dvom bábkam robí tím štyroch bábkohercov: dvaja vedú Haničku a Murka ukrytí za kulisami a dve sú v pozícii ich veľkých kamarátok - ako sprevádzajúce speváčky a herečky. Vďaka tejto kombinácii je ich vystúpenie naozaj veľmi živé a pútavé. Aj keď deti nemôžu byť s Haničkou a Murkom a ich veľkými kamarátkami v jednej sále, veríme, že sa hravá atmosféra koncertu prenesie aj k nim do obývačiek a že sa pri tanci zabavia a vyjašia. Koncert je určený hlavne deťom v škôlkarskom veku. Spoločne s Haničkou a Murkom si zaspievame obľúbené hity z prvého CD (ako napr. Autá, Slniečko, Ika-tika-gymnastika), ale predstavia vám predovšetkým nové pesničky z druhého CD (napr. Princezné, Hasiči, Zúbok, Mačiatka a ďalšie).

Užime si spoločne utorok 21. apríla od 10:00 hod.!