Kosti - Zmena po 11 rokoch

Akoby to bolo včera: Takto sa zmenili hviezdy zo seriálu Kosti za jedenásť rokov!

Pozrite sa na premenu hlavných tvárí.

Kriminálny seriál Kosti sa teší nesmiernej obľube u divákov už od roku 2005, kedy ho 13. septembra s veľkým úspechom poprvýkrát začala v USA vysielať domovská americká televízia FOX. Na Slovensku sme prvú sériu odštartovali 17. januára 2007 na JOJke a odvtedy žne obrovské úspechy aj u nás. V súčasnosti môžu všetci verní fanúšikovia sledovať ďalšie napínavé prípady v rámci aktuálnej jedenástej série.

Emily Deschanelová ako brilantná súdna antropologička Dr. Brennanová vyriešila v priebehu jedenástich rokov stovky zdanlivo neriešiteľných prípadov vďaka svojej výnimočnej schopnosti odhaliť stopy ukryté v kostiach obetí. Pomáha pri tom Davidovi Boreanazovi ako agentovi FBI Boothovi vyšetrovať vraždy, pri ktorých sú štandardné metódy na identifikáciu pozostatkov mŕtveho neúčinné. Veľkou pomocou sú okrem toho aj ďalší špecialisti z tímu, ako napríklad forenzná umelkyňa Montenegrová, entomológ Hodgins či patologička Saroyanová a mnohí ďalší.

V priebehu jedenástich rokov sa však čas nezastavil a pred našimi očami prešli poriadnou zmenou aj všetci hlavní predstavitelia. Okrem toho, že v priebehu vysielania sa zmenil napríklad aj seriálový vzťah Bootha a Brennanovej, ktorý prepukol vo veľkú lásku, čas sa podpísal aj na ich imidži.
V našej galérii si môžete pozrieť päť hlavných postáv a ich zmenu v priebehu jedenástich sezón.

Sledujte premiérové epizódy jedenástej série v utorok, v stredu a vo štvrtok večer na JOJke a v piatok na Wau!

Autor: Ivan Paško