kosti 1

Nočná mora doktorky Brennanovej sa opäť vracia: Veľké finále prinesie so sebou veľký prípad!

Pamätáte si na "Bábkara"?

Ak chcete objasniť vraždu, musíte pátrať až do špiku kostí obete! Emily Deschanelová ako brilantná súdna antropologička Dr. Temperence "Bones" Brennanová vládne výnimočnou schopnosťou odhaliť stopy ukryté v kostiach obete. Aj preto pomáha FBI vyšetrovať vraždy, pri ktorých sú štandardné metódy na identifikáciu pozostatkov mŕtveho neúčinné. Spolu s agentom Boothom tvoria dokonalú dvojicu nielen v práci, ale aj v súkromí. Počas 10. sérií vyriešili niekoľko prípadov a prekonali mnoho nepriaznivých životných situácií. Verný fanúšik ich príbeh lásky pozná už ako svoje topánky a vedia, že nič v ich živote nebolo jednoduché. 

Vo finále 11. série jeffersonský vedecký tím znova otvorí prípad sériového vraha Bábkara, ktorý je Brennanovej nočnou morou. Obviňuje sa, že ho nezastavila už skôr. Na scénu sa opäť vracia sériový vrah z minulosti zvaný "Bábkar", ktorý žije s telami svojich zavraždených obetí doma, vo svojom vlastnom príbytku, a až po dlhšom čase ich vynáša von, aby sa ich definitívne zbavil. Vedecký tím znova otvorí starý nevyriešený prípad a ponorí sa do pátrania po neznámom zločincovi z predchádzajúcich prípadov. Doktorka Brennanová si vyčíta svoj minuloročný odchod z práce a viní sa z toho, že sériového vraha nezastavila už skôr. Netuší, že by sa pri tom sama dostala do veľkých problémov. 

Dokážu vyriešiť aj tento prípad? Alebo im opäť zostane ležať na stole, ako neobjasnený? Ako sa "Bábkar" dotkne ich životov? Sledujte záverečné veľké finále 11. série už dnes o 22:00 na JOJke a v repríze v piatok o 20:30 na WAU!

Paulína Ištvancová

Paulína Ištvancová

Viac článkov od autora