NÁJDITE LÁSKU V NOVEJ ŠOU „LÁSKA NA CHATE“

Pociťujete potrebu zmeny?

Túžite mať vedľa seba muža, na ktorého sa môžete spoľahnúť alebo chcete spoznať ženu, ktorá sa dokonale hodí k vášmu JA? Je čas niečo pre to urobiť! Pomôžeme vám nájsť toho pravého alebo tú pravú.

Televízia JOJ pripravuje novú zoznamovaciu reality show, ktorá sa vo svete teší veľkej obľube.

Láska na chate vznikla ako odpoveď na súčasný instantný život odohrávajúci sa prevažne na sociálnych médiách. Už sme si pomaly odvykli stretávať sa s ľuďmi a normálne randiť a zoznamovacie apky nám už poriadne lezú na nervy. Máte pocit, že tam nie je nikto normálny, nikto vhodný pre vás. Ale... všetko chce svoj čas a láska potrebuje dvakrát toľko času!

Doprajte si možnosť znova zaľúbiť sa, my vám v tom pomôžeme! V prostredí útulnej, luxusnej horskej chaty. Naši odborníci vám nájdu partnera presne podľa vašich potrieb.

Láska na chate je šanca pre tých nezadaných, ktorí seriózne hľadajú pravú lásku.

Zámerom tvorcov novej zoznamovacej šou je ukázať na príbehoch obyčajných ľudí, ktorí stále nenašli tú pravú lásku, že sa to dá aj inak. Stačí len chcieť, nebáť sa otvoriť a dať šancu niečomu novému.

Vyskúšajte si pomalé randenie na luxusnej horskej chate a prihláste sa teraz!

Hľadáme nezadaných vo veku od 18 do 65 rokov.

Upozornenie:

Upozorňujeme, aby ste do formulára neposkytovali žiadne citlivé osobné údaje o sebe ani o Vašom dieťati, najmä osobitné kategórie osobných údajov, ktoré by mohli odhaľovať rasový alebo etnický pôvod, politické názory, náboženskú vieru alebo filozofické presvedčenie alebo údaje tykajúce sa Vášho zdravia alebo zdravia Vášho dieťaťa. Tieto informácie nie sú pre daný účel potrebné, v prípade ak ich do daného formulára sami uvediete bude naša spoločnosť nútená tieto osobné údaje vymazať.

Formulár:

​Pravidlá súťaže