Toto neni dedina, to je žumpa!

Andrej zo šou Mama, ožeň ma! útočí na dedinu Malčice, v ktorej žije.

Najväčšia diera, aká asi existuje! Andrej zo šou Mama, ožeň ma! si pred ústa servítku nedáva. Verbálne nakladal nielen slečnám, ktoré sa o neho uchádzali, ale na mušku si zobral teraz aj dedinu Malčice, v ktorej býva. „Ako sorry Malčičania, ale toto je fakt diera,“ vyhlasuje 25 - ročný DJ, o ktorom jej mama tvrdí, že je milý a dobrosrdečný. 

Andrej sa ale mýli! Obec Malčice má síce len 1300 obyvateľov, ale už v minulosti bola sídlom notárskeho úradu, poštového úpradu, žandárskym strediskom, obvodného lekára, lekárne, obchodným strediskom, ale aj kolkárňou, kúpeľami, mlynom, alebo výrobou syra. A v novodobej histórii bola strediskovou obcou. Ani to však evidentne Andrejovi nestačí: „Toto neni dedina, to je diera. Žumpa proste, to je nič oproti mestu. Ľutujem každý Boží deň, že sme tento dom kúpili!“ 17- ročný pobyt v meste a výmena exhalátov za čerstvý dedinský vzduch Andrejovi teda neprospeli. 

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.