Podporte svoju favoritku a vyhrajte úžasnú dovolenku: Hlasujte za Eva Miss Sympatia!

Okrem finalistiek pomôžete aj tým, ktorí to naozaj potrebujú.

Prestížna súťaž krásy Miss Slovensko má každý rok aj charitatívny rozmer, keďže celý výťažok z hlasovania o titul EVA Miss Sympatia putuje na dobročinné účely. Hlasovanie širokej verejnosti aj tentoraz podporí nielen samotné finalistky, ale i charitatívny projekt denníka Nový Čas - Srdce pre deti, ktorý spravuje nadácia Pontis. Jeho cieľom je pomáhať po celom Slovensku neplnoletým deťom s výrazným zdravotným alebo sociálnym znevýhodnením. Náklady na fungovanie projektu znáša v plnom rozsahu Nový Čas. Prostriedky zbierok tak idú do posledného centu na pomoc deťom. Podporiť svoju favoritku a zároveň projekt Srdce pre deti môžete prostredníctvom špeciálne vytvoreného microsite na webovej stránke eva.sk. Hlasovať sa dá online na https://eva.cas.sk/miss-slovensko-2018/ alebo zaslaním SMS na číslo 871 v tvare: MISS (medzera) a číslo Vašej favoritky. Hodnota jednej SMS je 5 € a v celej výške putuje na pomoc deťom. Každá zaslaná SMS pritom predstavuje päť hlasov pre danú favoritku.

Hlasovanie potrvá až do záverečných minút finálového večera Miss Slovensko, ktorý sa uskutoční 28. apríla na TV JOJ. Víťazka EVA Miss Sympatia získa okrem krásneho titulu aj exkluzívny briliantový šperkový set od slovenského výrobcu svadobných obrúčok a šperkov – spoločnosti Loretta. ,,Už teraz sa nevieme dočkať, kto sa tento rok stane novou EVA Miss Sympatia, hoci by sme túto výhru dopriali každej finalistke. Veríme, že víťazku tejto kategórie šperk poteší a bude jej navždy pripomínať tento špeciálny večer,“ povedal Martin Smolka, konateľ spoločnosti Loretta, ale aj dizajnér a výrobca šperkov, ktoré sa pripravujú na jednu z prehliadok finálového večera i pre novú Miss Sympatia.

Vyžrebovaný výherca hlasovania o EVA Miss Sympatia 2018 získa 8-dňovú dovolenku na grécky Peloponéz do exkluzívneho rezortu hotelovej siete Aldemar, Olympian Village 5* od cestovnej kancelárie Hydrotour.

Lenka Filipová

Lenka Filipová

Viac článkov od autora

HLÁŠKYZ RELÁCIE