Novinári si vybrali svoju kráľovnú krásy: Miss Press je gymnazistka Tereza Turzová!

Finálový večer Miss Slovensko 2019 sa nezadržateľne blíži a my sa už v sobotu dozvieme, ktorá dievčina z finálovej dvanástky sa stane novou kráľovnou krásy. Zatiaľ len jediná dievčina má už jeden titul istý. V stredu dopoludnia totiž novinári rozhodli o víťazke Miss Press.

Ako býva dobrým zvykom, aj tento rok sa krátko pred veľkým finále na tlačovej konferencii uskutočnila voľba Miss Press. O víťazke prvého čiastkového titulu rozhodli akreditovaní novinári, podľa ktorých je najkrajšia finalistka s číslom 6 – Tereza Turzová. Plavovláska je najmladšou finalistkou a ešte študuje na gymnáziu.Znamená to pre mňa veľmi veľa a veľmi si to cením. Absolútne som to nečakala, nemala som voči tomuto žiadne očakávania, keďže si uvedomujem, že som tu najmladšia. Sú tu odo mňa staršie dievčatá, ktoré by možno mohli povedať viac o sebe tým, že študujú na vysokých školách, pracujú, boli vycestované... Že mohli mať tú reč zaujímavejšiu ako ja, keďže ja som len študentkou na gymnáziu. Ale očividne to stačilo,“ zhodnotila so smiechom Tereza.

​Či status najmladšej finalistky berie ako výhodu, alebo skôr ako nevýhodu, nevie s presnosťou určiť. „Neviem povedať úplne presne, či to vnímam ako výhodu, alebo ako nevýhodu. Výhodou to je možno v tom, že som plná života a elánu, som stále usmiata. Nevýhodu vidím možno presne v tom, čo som už povedala. Že nemám toľko skúseností ako ostatné dievčatá,“ skonštatovala. Výber akreditovaných novinárov si pochvaľovala aj riaditeľka súťaže Miss Slovensko. „Som veľmi spokojná s výberom novinárov. Môžem povedať, že to bolo takmer nerozhodné. Rozhodol jeden hlas. Teším sa. Terezka patrí medzi najmladšie finalistky v tomto ročníku, ale je krásna. Vyzerá ako bábika, čiže ani sa novinárom nečudujem,“ dodala Karolína Chomisteková.

Sledujte finálový večer Miss Slovensko 2019 v priamom prenose o 20:35 na JOJke!

Lenka Filipová

Lenka Filipová

Viac článkov od autora

HLÁŠKYZ RELÁCIE