Veľká novinka v súťaži Miss Slovensko: Od teraz majú šancu vyhrať aj TIETO dievčatá!

Prestížna súťaž krásy Miss Slovensko odštartovala svoj jubilejný 25. ročník hľadania tej najkrajšej Slovenky. Ten bude okrem iného výnimočný v tom, že záujemkyniam ponúka obrovskú novinku v podmienkach prihlásenia!

Súťaž Miss Slovensko odštartovala úvodnú časť svojho 25. ročníka. Záujemkyne o priamy postup do semifinále môžu posielať svoje prihlášky prostredníctvom formuláru na stránke: https://www.miss-slovensko.sk/prihlasenie/ . Elektronické dotazníky, ktorých súčasťou musí byť aj minútová videovizitka, sú jedinou možnosťou, ako urobiť krok vpred a postúpiť do januárového semifinálového kastingu. ,,Slovenské dievčatá si už na možnosť online prihlasovania zvykli a verím, že im je táto forma prvého kontaktu s našou súťažou aj príjemnejšia. Chcem im ale odporučiť, aby si poslali prihlášku čo najskôr. Víťazka Miss Slovensko 2019 Frederika Kurtulíková ju poslala ako prvá a aj tým veľmi zaujala. Vedeli sme, že je pripravená a pevne rozhodnutá,“ vysvetlil riaditeľ súťaže  Miss Slovensko Michael Kováčik. Na základe elektronických prihlášok, ktorých uzávierka je 15. januára 2020, vyberie porota pod vedením Michaela Kováčika semifinalistky. Tie sa potom stretnú na veľkom a jedinom semifinálovom kastingu, z ktorého vzíde  už nová finálová dvanástka.

Okrem jednej zmeny zostávajú podmienky rovnaké ako v predchádzajúcich rokoch. Posunula sa len veková hranica možných adeptiek na titul Miss Slovensko. Dievčatá musia mať v deň finále, 25.apríla 2020, vek 18-25 rokov. Ostatné podmienky zostávajú nezmenené. Záujemkyne musia byť slobodné, bezdetné a mať slovenskú štátnu príslušnosť. Nemôžu mať výrazné tetovanie či plastické vylepšenia tela či tváre. Jedinečný projekt MISS SLOVENSKO sa už viac ako 20 rokov spája s eleganciou, krásou a dynamikou svetoznámych módnych šou. Kontinuálne patrí medzi najdlhšie vysielané súťažné galaprogramy v priamom prenose na Slovensku. Vizuál kampane k 25. ročníku mal na starosti fotograf Lukáš Kimlička a podieľali sa na ňom aj víťazky z predchádzajúcich ročníkov – Miss Slovensko 2006 Magdaléna Šebestová, Miss Slovensko 2009 Barbora Franeková, Miss Slovensko 2012 Kristína Krajčírová, Miss Slovensko 2018 Dominika Grecová a ešte stále úradujúca Miss Slovensko 2019 Frederika Kurtulíková.

Víťazka 25. titulu MISS SLOVENSKO získa postup na Miss World 2020, osobný automobil Hyundai i30 N Line, dovolenku pre 2 osoby v Ománe od cestovnej kancelárie Hydrotour, moderný 3-izbový byt na 1 rok v jednom z projektov spoločnosti ISMONT a viacero ďalších cien. Počas aprílového finále ale bude zvolená aj Miss International Slovakia 2020 a Miss Supranational Slovakia 2020.

redakcia / LF

redakcia / LF

Viac článkov od autora

HLÁŠKYZ RELÁCIE