Jemná Natália je v súkromí poriadna rebelka: Aha, aké extravagantné účesy nosieva!

Rodáčka zo Serede s poradovým číslom 7. je ako chameleón. Kým v súťaži krásy Miss Slovensko sme ju spoznali ako jemnú dlhovlásku, v súkromí uprednostňuje extravagantné a nápadité účesy. Tie ju naozaj menia na nepoznanie.

Natália Lopašovská má 21 rokov, pochádza zo Serede a v súťaži Miss Slovensko má poradové číslo 7. Na svoje detstvo spomína veľmi dobre, pretože všetky prázdniny a víkend prežívala so svojou milovanou rodinou. Veľa času tiež trávila u babičiek. Medzi jej záľuby patrí tanec a maľovanie. Štetec v ruke a farby položené na stole v jej živote nechýbajú dodnes. Vo voľnom čase totiž maľuje obrazy na plátno či na textil a iné materiály.

Ďalším koníčkom tejto krásky je pletenie vrkočov a vyhotovovanie originálnych a extravagantných festivalových účesov. Tie aj ona sama veľmi rada a často nosí. Nápadité vlasové kreácie okamžite menia jej výzor z nežnej dámy na sebavedomú rebelku. Natália rok a pol študovala na Univerzite Komenského v Bratislave ruské a východoeurópske štúdiá. Hoci sa tento odbor rozhodla zavesiť na klinec, ruštinu chce študovať ako samouk. Od septembra plánuje zmeniť svoju alma mater na Trnavskú univerzitu, kde chce študovať masmediálnu komunikáciu.

7.Natália Lopašovská Zdroj: archív N.L., Miss Slovensko

Sledujte finále Miss Slovensko 2020 už 14. augusta v priamom prenose na JOJke!

redakcia / LF

redakcia / LF

Viac článkov od autora

HLÁŠKYZ RELÁCIE