Staň sa novou Miss Slovensko a zmeň svoj život od základov: TAKTO sa môžeš prihlásiť!

Prestížna súťaž krásy Miss Slovensko odštartovala svoj 26. ročník hľadania tej najkrajšej Slovenky. Organizátori tak urobili aj napriek ťažkých časoch, v ktorých žijeme. Slovenským dievčatám chcú totiž priniesť radosť a splniť im sny!

Súťaž Miss Slovensko odštartovala úvodnú časť svojho 26. ročníka. Záujemkyne o priamy postup do semifinále môžu posielať svoje prihlášky prostredníctvom formuláru, ktorý je zverejnený na stránke: https://www.miss-slovensko.sk/prihlasenie/. Elektronické dotazníky, ktorých súčasťou musí byť aj minútová videovizitka, sú jedinou možnosťou, ako urobiť krok vpred a postúpiť do marcového semifinálového kastingu. ,,Aj v týchto ťažkých časoch sme sa rozhodli pokračovať a priniesť trochu radosti slovenským dievčatám. Vlani sme si sťažené podmienky už vyskúšali a keď človek veľmi chce, dá sa všetko zvládnuť. Zároveň všetci veríme, že jar prinesie vďaka očkovaniu ľahší život pre všetkých. Chceli by sme chceli v rámci hlasovania pomôcť aj jednej z neziskových organizácií, ktoré v boji proti  pandémii pomáhajú,“ povedal riaditeľ súťaže Miss Slovensko Michael Kováčik. Na základe elektronických prihlášok, ktorých uzávierka je 24.februára 2021, vyberie porota pod vedením Michaela Kováčika semifinalistky.  Tie sa potom za rešpektovania všetkých protiepidemiologických opatrení stretnú v marci na semifinálovom kastingu,  z ktorého vzíde  už nová finálová dvanástka.

Podmienky prihlásenia do súťaže Miss Slovensko zostávajú rovnaké ako v minulom roku. Dievčatá musia mať v deň finále, 7.augusta 2021 vek 18-25 rokov, musia byť slobodné, bezdetné a mať slovenskú štátnu príslušnosť. Nemôžu mať výrazné tetovanie či plastické vylepšenia tela či tvár. Jedinečný projekt MISS SLOVENSKO sa už viac ako 20 rokov spája s eleganciou, krásou a dynamikou svetoznámych módnych šou. Kontinuálne patrí medzi najdlhšie vysielané súťažné galaprogramy v priamom prenose na Slovensku. Vizuál kampane k 26.ročníku mala na starosti fotografka Petra Ficová, ktorá sa pre rok 2021 stala oficiálnou fotografkou súťaže. Úvodný televízny spot, ktorý vysielame na JOJke, režíroval módny fotograf, kameraman i režisér Jakub Gulyás.

Miss Slovensko 2021 Zdroj: Miss Slovensko

Víťazka 26. titulu MISS SLOVENSKO získa postup na Miss World, moderný 3-izbový byt na 1 rok v jednom z projektov spoločnosti ISMONT a viacero ďalších cien. Počas augustového finále  bude zvolená aj I. a II. vicemiss Slovensko 2021. Diváci si svojim hlasovaním vyberú finalistku, ktorá získa titul EVA Miss Sympatia.

redakcia / LF

redakcia / LF

Viac článkov od autora

HLÁŠKYZ RELÁCIE