Vyberte si z finalistiek Miss Slovensko 2021 svoju favoritku: Máme pre vás malý ťahák!

Prestížna súťaž krásy Miss Slovensko má každý rok aj charitatívny rozmer. Hlasovaním o titul EVA Miss Sympatia tak nielenže podporíte svoju favoritku, ale aj prispejete na dobrú vec. Výťažok z hlasovania totiž putuje na dobročinné účely. Ak ešte svoju kráľovnú krásy nemáte, pripravili sme pre vás malú pomôcku.

Finále súťaže Miss Slovensko 2021 sa nezadržateľne blíži a my sa už v sobotu dozvieme, ktorá spomedzi finalistiek sa stane tohtoročnou kráľovnou krásy. Kým o víťazke titulu Miss Slovensko rozhodne odborná porota, o držiteľke titulu EVA MISS Sympatia 2021 opäť rozhodujú diváci a fanúšikovia dievčat. ​Esemeskové hlasovanie potrvá až do posledných minút finálového večera a tak máte stále dosť času podporiť svoju favoritku. Treba ale pripomenúť, že toto hlasovanie má tak ako každý rok aj charitatívny rozmer. Výťažok z hlasovania totiž poputuje na naozaj dobrú vec.

Po neľahkých mesiacoch  uplynulého roka, ktoré zasiahli celý svet, sa ho organizátori rozhodli venovať Lige za duševné zdravie, na prevádzku nonstop Linky dôvery Nezábudka.Pohľad na pekné veci či ženskú krásu dokáže veľmi potešiť, a to je dnes cenené viac ako kedykoľvek predtým. Teším sa, magazín Eva ako partner súťaže  Miss Slovensko bude aj tento rok garantom kategórie EVA MISS Sympatia a zúročí tak charitatívny rozmer projektu,“ vraví šéfredaktorka magazínu EVA-Hriešne dobrá Eva Blahútová.

Linka dôvery Nezábudka, ktorú prevádzkuje Liga za duševné zdravie, funguje ako anonymná poradňa pre tých, ktorých trápi frustrácia, samota a strach. Počet volajúcich sa najmä vzhľadom na nútenú izoláciu počas pandémie koronavírusu výrazne zvýšil. ,,Máme za sebou veľmi ťažký pandemický rok, počas ktorého si mnohí uvedomili, že na duševnom zdraví záleží viac, ako kedykoľvek predtým. Všetkým, ktorí sa boria s problémami, smútkom a nevedia nájsť východisko zo svojich problémov podávajú naši odborníci na Linke dôvery Nezábudka pomocnú ruku – nonstop a bezplatne,“ hovorí riaditeľ Ligy za duševné zdravie Martin Knut.

Za EVA Miss Sympatia 2021 sa hlasuje formou prázdnych SMS správ a každá z finalistiek má pridelené svoje špeciálne SMS číslo:
Soňa Matiová  – 9501
Barbora Minárová  – 9502
Sophia Hrivňáková – 9503
Sylvia Šulíková  – 9504
Gréta Sobeková  – 9505
Ester Porubcová – 9506
Jana Vozárová – 9507
Júlia Ivanová – 9508
Barbora Matejková – 9509
Soňa Vysocká – 9510
Lucia Nováková  – 9511
Lujza Kalčoková – 9512

Víťazka EVA Miss Sympatia 2021 získa krásny titul ,,vox populi“, ale aj exkluzívny diamantový set klenotov od slovenského výrobcu svadobných šperkov – spoločnosti LORETTA, ktorý jej bude tento titul navždy pripomínať. Vyžrebovaný výherca SMS hlasovania o EVA Miss Sympatia 2021 získa 8-dňovú dovolenku pre 2 osoby v luxusnom 5* rezorte v Turecku so službami ultra all inclusive od cestovnej kancelárie Hydrotour.

Ak ešte stále váhate a nemáte svoju favoritku, máme pre vás malú pomôcku. Každá z finalistiek totiž povedala, prečo by ste hlas mali poslať práve jej. Ich odpovede nájdete v priloženom videu:

Sledujte finálový večer Miss Slovensko 2021 v priamom prenose o 20:35 na JOJke!