Rodina je pre Haklovú na prvom mieste: Ako vnímajú jej škandály vlastné deti?

Monika však cíti, že už stačilo.

Opäť vzbudila rozruch a  rozprúdila zábavu. S príchodom kontroverznej Moniky Haklovej prišlo ruka v ruke aj množstvo búrlivých reakcií. Hviezda bulváru je však na kontroverznosť a protichodné názory divákov dávno zvyknutá. Po náročnom dni a príchode domov sa z nej však vždy stane vzorná matka troch detí. Samozrejme ani u nich doma v Rakúsku nuda rozhodne nehrozí a aj Monika v teplákoch sa vie poriadne baviť. „Dôležité pre nás je byť optimistickí. Zažili sme veľa zlého v živote. Vychovávam ich bez otca, keďže ho ani nepoznajú. Sme ako kamarátky,“ hovorí Monika o rodinných vzťahoch u Haklovcov.

Hoci sa to možno na prvý pohľad z médií nezdá, Monikin život je v prvom rade o rodine. „Celé Slovenskom možno ani nevie, že deti sú pre mňa najviac a hoci som pre niekoho kontroverzná, vždy som len matka. Celý svoj život prispôsobujem deťom,“ vysvetľuje Haklová. Škandály rodičov vždy najcitlivejšie vnímajú práve deti, tie Monikine však vedia, kde je pravda. Mne to svojím spôsobom nevadí, lebo viem, aká je mama naozaj, že sa o nás stará a radšej kúpi nám ako sebe. Telka niekedy všetko preháňa a vôbec to tam nemusí tak byť,“ myslí si pätnásťročná dcéra Chiara. Monika nám prezradila, že všetky škandály sú účelové a robené pre šoubiznis. Po vypnutí klapky je stále tá istá matka ako predtým. „Som veľmi rada, že som spoznala, ako to je v médiách, ale mám pocit, že už stačilo. Preto táto relácia, kvôli tomu, aby som Slovákom ukázala, kto naozaj som,“ dodáva Haklová.

HLÁŠKYZ RELÁCIE

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.