Veční rivali či naj kamoši? Takto v skutočnosti vyzerajú vzťahy súťažiacich v zákulisí!

Je to predsa len iné než pred kamerami.

Aj televízia zbližuje, obzvlášť tá na bratislavskej Kolibe. Relácia Moja mama varí lepšie ako tvoja nie je len o varení a súťažení, ale vo väčšine prípadov aj o nových priateľstvách. Tie často presiahnu hranice televíznych kamier a pretrvávajú aj dlho po účinkovaní v našej šou. Nie je žiadnou výnimkou, keď je niektorým dvojiciam dokonca ľúto vyradenia svojich súperov a následného pocitu radosti kombinovanej s výčitkami. Prajnosť a priateľstvo sa však ešte viac prejavujú na chodbách pred našim štúdiom. Všetci tu vzájomne rozoberajú nielen nedostatky svojich výkonov, ale sa aj medzi sebou podporujú a chvália.

Súťažiaci navyše často nezdieľajú len jednu šatňu, ale aj podobné názory. Naposledy sme to mohli vidieť napríklad aj u aktuálnej dvojice šikovníc Júlie a Patrície, ktoré napokon vyradili manželov Silviu a Mateja. Nebolo žiadnou výnimkou, keď boli počas nakrúcania našich rozhovorov prítomní v miestnosti všetci štyria. Očividne pred sebou nemali žiadne tajnosti. „Klobúk dole pred nimi, boli fakt dobrí. Mať doma takého šikovného manžela, ani variť by nemusel. Boli perfektne zosynchronizovaní. Jasné, že sme kamoši, sú to veľmi sympatickí ľudia a veľmi dobre sa s nimi rozpráva,“ prezradili nám veselé dievčatá, ktoré si sadli prakticky s každým. Všetci štyria sú dodnes v kontakte, vymenili si svoje facebooky a zároveň sa informujú o svojich novinkách nielen v Mojej mame. A presne to je jeden z cieľov našej relácie. Nielen vyhrať nad súpermi, ale aj nad sebou.

Sledujte premiérovú epizódu relácie Moja mama varí lepšie ako tvoja dnes o 17:55 na JOJke!

HLÁŠKYZ RELÁCIE

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.