Veľké meno je po rokoch späť: Miro s novou posilou. Obháji svoj niekdajší triumf?

Miro dnes bude mať skutočne náročnú úlohu.

Po dvoch rokoch je späť v novej forme a s ešte lepšími nápadmi. Všetci si iste pamätáte na prvé veľké mená Mojej mamyHelu a Mira Lhotovcov, ktorí ako prví pozdvihli úroveň našej relácie do skutočných výšin. Veď mama Hela je skutočná žena činu, ktorá aktívne varí už od dvanástich rokov. A keďže jablko nepadlo ďaleko od stromu, jej syn Miro ide takisto v maminých šľapajách už od mladosti. Dnes však Mira uvidíme bez maminy. Tú pre zmenu nahradila jeho kamarátka Karin, ktorú musel síce dlho presviedčať, no napokon sa podarilo. "Vrátil som sa, aby som si oživil všetky stresy a všetko naokolo. Konečne si môžem povedať ja svoje slovo, čo bude, nie ako to bolo predtým, keď som musel počúvať mamu. Všetko dopadlo na jedničku," teší sa Miro z návratu. 

A hoci si mladý kuchár spočiatku myslel, že je Karin ľavá, keď doma skúšali jeden z receptov do Mojej mamy, rýchlo zmenil svoj názor. Karin je totiž rovnako šikovná ako on. Ich výkon dnes bude navyše okorenený o inšpirácie od Mirovej maminy Hely, takže sa rozhodne bude na čo pozerať. Obháji Miro po rokoch svoje niekdajšie úspechy?

Sledujte reláciu Moja mama varí lepšie ako tvoja dnes o 17:55 na JOJke!

HLÁŠKYZ RELÁCIE

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.