Na hrane - Jana Krescanko Dibáková

Posledná relácia Na hrane pred letnými prázdninami! Kto budú dnešní hostia?

Situácia s pandémiou na Slovensku sa nateraz stále zlepšuje. No predsa je stále čo riešiť. Dnešná relácia Na hrane bude posledná pred letnými prázdninami. Ktorí politici prijali pozvanie?

Vyzerá to, že leto bude také, ako si mnohí z nás predstavovali. Opatrenia sa uvoľnili, situácia okolo nebezpečného koronavírusu je nateraz pod kontrolou. Avšak prísť môže tretia vlna pandémie. Ako sa Slovensko pripravuje na možný príchod ďalšej vlny a vo svete sa šíriaceho Delta-variantu? Aj o tomto budú dnes v štúdiu hovoriť ministerka spravodlivosti Mária Kolíková a bývalý premiér Peter Pellegrini. 

Relácia Na hrane ale nie je len o téme, ktorá je aktuálne vo vysielaní. Samozrejme, že diváci môžu poslať svoje podnety a námety, ktoré by chceli, aby politici rozoberali. Či už pôjde o školstvo, zdravotníctvo, obranu alebo financie, stačí vyplniť formulár, v ktorom divák dá námet či podnet. Relácia sa tak viac priblíži k ľuďom a témam, ktoré ich trápia.

Máte nejakú otázku na Máriu Kolíkovú alebo Petra Pellegriniho?  Neváhajte a pošlite ju priamo do relácie. Moderátorka sa opýta za vás. Relácia Na hrane bude po skončení na obrazovkách televízie JOJ pokračovať na webe joj.sk. Ak by ste sa teda nedočkali odpovede, sledujte pokračovanie online, kde budú politici odpovedať predovšetkým na divácke otázky.

Sledujte Na hrane dnes o 21:40 hod. na JOJke!