[multi] Otázky Na hrane pre Mária Kolíkovú a Petra Pellegriniho 7615

Reformy, zdražovanie i pomoc Slovákom: TÍTO zákonodarcovia budú v štúdiu!

Reformy ako problematické body koaličnej spolupráce, ale aj zdražovanie, pomoc i podpora Slovákom v neľahkých časoch. O týchto témach budú dnes v relácii Na hrane hovoriť dvaja politici. Ktorí to budú?

Slovensko čaká po novom roku zdražovanie. Ako pomôže štát a akej podpory sa dočkajú Slováci? Témou tiež budú reformy, ktoré spôsobujú problematickú spoluprácu v koalícii. O týchto a aj ďalších témach budú hovoriť dnešní hostia v relácii Na hrane. Pozvanie do štúdia prijali predseda Národnej rady Boris Kollár a bývalý premiér Peter Pellegrini

Relácia Na hrane ale nie je len o téme, ktorá je aktuálne vo vysielaní. Samozrejme, že diváci môžu poslať svoje podnety a námety, ktoré by chceli, aby politici rozoberali. Či už pôjde o školstvo, zdravotníctvo, obranu alebo financie, stačí vyplniť formulár, v ktorom divák dá námet či podnet. Relácia sa tak viac priblíži k ľuďom a témam, ktoré ich trápia.

Máte nejakú otázku na Borisa Kollára alebo Petra Pellegriniho?  Neváhajte a pošlite ju priamo do relácie. Moderátorka sa opýta za vás. Relácia Na hrane bude po skončení na obrazovkách televízie JOJ pokračovať na webe joj.sk. Ak by ste sa teda nedočkali odpovede, sledujte pokračovanie online, kde budú politici odpovedať predovšetkým na divácke otázky.

Sledujte Na hrane dnes o 21:40 hod. na JOJke!