01 Na hrane

Reforma daní a odvodov či protipandemické opatrenia: TÍTO politici prijali pozvanie!

Slovensko čaká reforma daní a odvodov a tiež prísnejšie protipandemické opatrenia. Podarí sa vládnej koalícií dohodnúť aj na ďalších reformách? Aj to tom budú hovoriť dnešní hosita v relácii Na hrane.

Slovensko sa tento týždeň oboznámilo s novými daňovými reformami. Týkať sa budú podnikateľov, rodín s deťmi i zamestnávateľov. Okrem toho dnes budú politici rokovať aj o prísnejších protipandemických opatreniach, keďže koronavírus sa nekontrolovateľne šíri a lôžka v nemocniciach sa prirýchlo obsadzujú. Aj o týchto témach budú hovoriť dnešní hostia. Pozvanie prijal poslanec zo Sme rodina Peter Pčovlinský a poslanec zo strany Hlas-SD Erik Tomáš

Relácia Na hrane ale nie je len o téme, ktorá je aktuálne vo vysielaní. Samozrejme, že diváci môžu poslať svoje podnety a námety, ktoré by chceli, aby politici rozoberali. Či už pôjde o školstvo, zdravotníctvo, obranu alebo financie, stačí vyplniť formulár, v ktorom divák dá námet či podnet. Relácia sa tak viac priblíži k ľuďom a témam, ktoré ich trápia.

Máte nejakú otázku na Petra Pčolinského alebo Erika Tomáša? Neváhajte a pošlite ju priamo do relácie. Moderátorka sa opýta za vás. Relácia Na hrane bude po skončení na obrazovkách televízie JOJ pokračovať na webe joj.sk. Ak by ste sa teda nedočkali odpovede, sledujte pokračovanie online, kde budú politici odpovedať predovšetkým na divácke otázky.

Sledujte Na hrane dnes o 21:40 hod. na JOJke!