02 Na hrane - štúdio

Relácia Na hrane sa po Vianociach vracia! Kto dnes zavíta do štúdia?

Kauza v Miloslavove nenechala verejnosť a ani komptentných chladnými. Aj preto sa v dnešnej relácii Na hrane bude hovoriť o systémovom opatrení proti šikanovaniu detí. Kto príde do štúdia?

Šokujúci prípad detí z Miloslavova otriasol Slovenskom. Chladnou nezostala ako verejnosť, tak kompetentní. Aj preto bude dnes jednou z tém systémové opatrenie proti šikanovaniu detí. Hovoriť sa bude aj o možnosti povinného očkovania policajtov. Pozvanie do štúdia prijal minister vnútra Roman Mikulec a jeho predchodkyňa Denisa Saková.

Relácia Na hrane ale nie je len o téme, ktorá je aktuálne vo vysielaní. Samozrejme, že diváci môžu poslať svoje podnety a námety, ktoré by chceli, aby politici rozoberali. Či už pôjde o školstvo, zdravotníctvo, obranu alebo financie, stačí vyplniť formulár, v ktorom divák dá námet či podnet. Relácia sa tak viac priblíži k ľuďom a témam, ktoré ich trápia.

Máte nejakú otázku na Denisu Sakovú alebo Romana Mikulca? Neváhajte a pošlite ju priamo do relácie. Moderátorka sa opýta za vás. Relácia Na hrane bude po skončení na obrazovkách televízie JOJ pokračovať na webe joj.sk. Ak by ste sa teda nedočkali odpovede, sledujte pokračovanie online, kde budú politici odpovedať predovšetkým na divácke otázky.

Sledujte Na hrane dnes o 21:40 hod. na JOJke!