Na hrane - Jana Krescanko Dibáková

Zúriaci omikron i opatrenia proti rastu cien potravín a energií: Kto príde rečniť do štúdia?

Omikron už dorazil, zatvára školy a zvyšuje počet pozitívnych. Navyše stále rastie aj inflácia. Odzrkadľuje sa na cenách. Viac platíme za potraviny i energie. Aké opatrenia má vláda v pláne?

Svet a aj Slovensko trápi rastúca inflácia. Tá sa odráža na stále vyšších cenách potravín i energií. Navyše markantne pribúda počet pozitívne nakazených a na Slovensku už dominuje variant omikron. Aké má vláda v pláne opatrenia protiv covidu-19 a tiež inflácii? Aj o týchto témach budú v štúdiu relácie Na hrane hovoriť predseda Klubu poslancov národnej rady za OĽANO Michal Šipoš a podpredseda národnej rady Juraj Blanár.

Relácia Na hrane ale nie je len o téme, ktorá je aktuálne vo vysielaní. Samozrejme, že diváci môžu poslať svoje podnety a námety, ktoré by chceli, aby politici rozoberali. Či už pôjde o školstvo, zdravotníctvo, obranu alebo financie, stačí vyplniť formulár, v ktorom divák dá námet či podnet. Relácia sa tak viac priblíži k ľuďom a témam, ktoré ich trápia.

Máte nejakú otázku na Michala Šipoša alebo Juraja Blanára? Neváhajte a pošlite ju priamo do relácie. Moderátorka sa opýta za vás. Relácia Na hrane bude po skončení na obrazovkách televízie JOJ pokračovať na webe joj.sk. Ak by ste sa teda nedočkali odpovede, sledujte pokračovanie online, kde budú politici odpovedať predovšetkým na divácke otázky.

Sledujte Na hrane dnes o 21:40 hod. na JOJke!