01 Na hrane

Odídenci z Ukrajiny na Slovensku i odvolávanie ministra vnútra: KTO príde rečniť do štúdia?

Vojna na Ukrajine trvá viac ako mesiac. Milióny ľudí už opustilo svoje domovy. Ako zvláda príchod odídencov Slovensko?

Na Ukrajine sa už vyše mesiaca bojuje. A nevyzerá to, že by mier bol za rohom. Z krajiny odišli už milióny ľudí, ktorí sa snažia začať od začiatku v iných štátoch. Tisíce prišli na Slovensko. Aké sú kroky rezortu vnútra v súvislosti s príchodom odídencov z Ukrajiny? Je Slovensko pripravené? Aj o týchto témach budú dnes v štúdiu hovoriť poslanec OĽaNO Michal Šipoš a podpredseda strany Smer-SD Erik Kaliňák.

Relácia Na hrane ale nie je len o téme, ktorá je aktuálne vo vysielaní. Samozrejme, že diváci môžu poslať svoje podnety a námety, ktoré by chceli, aby politici rozoberali. Či už pôjde o školstvo, zdravotníctvo, obranu alebo financie, stačí vyplniť formulár, v ktorom divák dá námet či podnet. Relácia sa tak viac priblíži k ľuďom a témam, ktoré ich trápia.

Máte nejakú otázku na Michala Šipoša alebo Erika Kaliňáka? Neváhajte a pošlite ju priamo do relácie. Moderátorka sa opýta za vás. Relácia Na hrane bude po skončení na obrazovkách televízie JOJ pokračovať na webe joj.sk. Ak by ste sa teda nedočkali odpovede, sledujte pokračovanie online, kde budú politici odpovedať predovšetkým na divácke otázky.

Sledujte Na hrane dnes o 21:40 hod. na JOJke!