Takto ste vizážistku z Maniačok ešte nevideli: Toto že je Lucid?

Na svojom instagrame zverejnila starú fotku.

Vizážistka Lucia Sládečková alebo Lucid, ktorú poznáte z Nákupných maniačok sa pochválila výnimočnou fotografiou. V roku 2009 sa na Slovensku konal koncert Lennyho Kravitza, ktorý si Lucid so svojou kamarátkou nemohli nechať ujsť. Z tohto večera, ktorý sa niesol v duchu náhody, jej však zostane oveľa väčší zážitok, o akom snívajú mnohé fanúšičky. Prvotný plán však bol, že pôjdu do kina, no našťastie sa k nim dostali lístky a ony si celé bez seba išli vychutnať tento nezabudnuteľný zážitok. Na tom by nebolo nič zvláštne, keby sa po koncerte s Lennym nestretnú.  Jej kamarátka chcela fotku s týmto skvelým spevákom: "Kamoška strašne chcela fotku, tak som sa išla opýtať, ale security nedovolili sa s ním fotiť," spomína na zážitok. Až sa nakoniec stalo niečo úžasné: "Sám Lenny ale súhlasil a tak sme si jednu foto ulovili," a dodáva: "aj keď to v pláne na večer nebolo, bola som vďačná, že sme sa tam dostali." Od tohto zážitka ubehlo už skoro 8 rokov a preto sa nečudujeme, že sama vizážistka bola zo svojej podoby prekvapená. Spoznali by ste ju?

​Lucid sa už pomaly pripravuje na maminkovské povinnosti. Pôrod je za rohom a už nevie sa dočkať, kedy bude svoju dcérku držať v rukách. Aj keď priznáva, že tehotenstvo bolo pre ňu náročným obdobím, za ten moment to určite stojí. Výbavičku pre svoje prvé dieťa má nakúpenú, snaží sa byť v pokoji a nepracovať. Keďže je však Lucka veľmi aktívny človek sme zvedaví, koľko vydrží bez práce: "Musím povedať, že mi to už všetko veľmi chýba. Snáď sa vrátim čoskoro," dodáva na záver. Luci, držíme ti palce!

Nakrúcanie relácie Nákupné maniačky je už v plnom prúde a vy sa už čoskoro môžete tešiť na nové časti so zaujímavými a novými ľuďmi!

Používaním stránok prevádzkovaných TV JOJ súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.