Lucid exkluzívne pre JOJku ukázala svoju dcérku: Takto vyzerá moja princezná

Podobá sa na mamu?

​Už od februára sa naša dvorná vizážistka z Nákupných maniačok Lucid teší z malého pokladu. Dcérka Lýdia, ktorá dostala meno po Luckinej mame, už trošku vyrástla a robí radosť každému, kto sa s ňou stretne. Aj keď sme videli už pár záberov maminy a jej malej princeznej, doteraz sme nevideli jej tváričku: "Keďže som poverčivá, tak som po pôrode chcela chvíľu počkať, kým malinká podrastie," vysvetlila dôvod skrývania. Lýdia je krásne a usmievavé dieťa, no má to aj po kom mať. Teraz sa Lucid rozhodla, že malú Lýdiu ukáže exkluzívne pre divákov a fanúšikov JOJky a hlavne relácie Nákupné maniačky: "Stále patrím do tímu Nákupných maniačok, aj keď nestíham nakrúcať nové časti. A keďže si vážim diváčky, ktoré sú jej verné, chcela som, aby Lýdiu videli ony ako prvé," prezradila dôvody tohto kroku. 

Lucka od pôrodu žiari šťastím a s malou si užíva všetky chvíle, ktoré im život prináša. Lýdia je vraj celá mamina, pretože tá mala tiež ako dieťa čierne vlasy a tmavé oči, plné líčka a malý noštek. Obom slečnám sa darí a našťastie sú zdravé a plné života. Veľa žien obdivuje a často nechápe, ako dokáže Lucid vyzerať tak skvele, aj keď má doma dvojmesačné dieťa. Jej odpoveď je: "Ak máte to šťastie a máte také skvelé a ohľaduplné dieťa ako ja, všetko sa dá. Niekedy sa jednou rukou líčim a v druhej držím Lýdiu. Inokedy zase spí," dodáva na záver. Lucke veľmi pomáha jej mamina, ktorá si babičkovské povinnosti pochvaľuje a je jej veľkou oporou. Lucid má veľké plány v oblasti poradenstva pre maminy. Malej Lýdii plánuje založiť aj vlastný profil na instagrame, prostredníctvom ktorého im bude radiť a dávať recenzie na rôzne produkty. 

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.