Odlíšila sa od ostatných a dostala pochvalu: Naštvala by vás?

Sáre sa finálny outfit podaril.

Študentka Sára celý týždeň čakala, že jedna z jej súperiek príde v rifliach alebo nohaviciach, ktoré budú roztrhané. Nič také sa nekonalo a dievčatá skôr stavili na sexepíl, dráždivosť a provokatívnosť prostredníctvom vyzývavých vecí. Roztrhané nohavice teda zostali Sáre a ona sa tak mohla od svojich súperiek odlíšiť. Už pri pohľade na jej šatník bolo jasné, že má rada jednoduchú módu, nemá veľa vecí na oblečenie, ale jednotlivé kúsky sú špecifické a ľahko kombinovateľné. Počas celého týždňa svojimi outfitmi síce neprekvapila, ale ani neurazila, a preto sa dalo od Sáry čakať hocičo. 

​Nakoniec jej nákup dopadol na výbornú a všetko spolu krásne hralo. Až na pár malých detailov bol stylista Marián Hornyak, spolu so svojou porotkyňou Sašou Orviskou, spokojný. Saša sa celý čas veľmi tešila, pretože tento štýl je jej veľmi blízky a bola rada, že konečne vidia tento týždeň niečo iné. Dievčatám Sára vyrazila dych a ocenili jej odlišnosť a aj detaily v podobe spodnej bielizne. Získala od nich 23 bodov a tým sa dostala do vedenia. 

Všetky dievčatá už nakúpili, všetky "naštvali svokru" a Marián si bude lámať hlavu, komu dá cenu stylistu. Keďže pochválil až dve dievčatá, rozhodnutie bude mať ťažké. A kto sa nakoniec stane víťazkou tohto svokrovského týždňa vás možno prekvapí.

Sledujte šou Nákupné maniačky už dnes o 15:50 na JOJke!

Paulína Ištvancová

Paulína Ištvancová

Viac článkov od autora