Každý deň je z nej iná žena: Ako si farbiť vlasy a nezničiť si ich?

Poradíme vám, ako to určite nerobiť.

Moderátorku Alexandru Pavlovič Hinkovú stretávate na obrazovkách JOJky už nejaký ten rok a za ten čas stihla vystriedať množstvo účesov či farieb. Určite ste si všimli, že v relácii TopStar, ktorú moderuje, sa často objavuje s novým strihom, štýlom alebo šialenou farbou vlasov. Saša je sama o sebe veľmi energický a živelný človek, ktorý ani chvíľu neobsedí na jednej stoličke. Moderátorka je vždy ochotná pomôcť druhým, aj keď sama nestíha a jej život je v jednom rýchlom tempe. To sa odzrkadľuje na jej vlasoch, ktoré si tak často mení preto, že ju jednoducho nudia. 

​Všetci v jej okolí si na jej vlasové výstrelky zvykli a musíme sami uznať, že Saša je presne ten typ, ktorému svedčí všetko. Väčšinou ju aj tak všetci spoznajú podľa jej širokého úsmevu, takže to, aké má vlasy, človek vníma len okrajovo. Hovorí sa však, že pri častom farbení vlasov môžu strácať na kvalite alebo sa poškodia. Akú má teda Saša fintu, ako si udržiavať krásne a zdravé vlasy a pritom na ne nanášať tak často chémiu? Prezradí vám o svojej starostlivosti viac.

Spolu s jej kaderníkom Petrom Sýkorom pre vás pripravuje aj rady a typy, ako sa o svoje vlasy starať, nech ich už máte akékoľvek. 

Sledujte reláciu TopStar každý pracovný deň o 12:25 na JOJke!

Paulína Ištvancová

Paulína Ištvancová

Viac článkov od autora