Prvý týždeň Michala Saba bude o alfe a omege módy: Akú tému si pripravil pre dievčatá?

Vyzýva aj maniačky pri televíznych obrazovkách.

Už tento týždeň sa po prvýkrát zhostí úlohy hlavného porotcu a zadávateľa témy naša nová posila Michal Sabo. So sebou priniesol aj ďalšie novinky, o ktorých sme vás informovali vo včerajšom článku. Aj keď sa na prvý pohľad zdá, že téma pre tento týždeň bude jednoduchá, nie každá súťažiaca ju zvládne: "Prvá téma môjho prvého týždňa bude alfa-omega, úplne prvopočiatok všetkého, módy. Tým, že je to vlastne aj môj prvý týždeň aj som si chcel urobiť intro," začína s opisom Michal. Čo vám ako prvé napadne pri týchto úvodných slovách? Šperky, topánky, jednoduchosť alebo naopak prezdobenosť?

Michal nám tému priblížil: "Tak to budú malé čierne šaty. Ale malé čierne šaty podané inak, pretože dievčatá dostanú hodenú rukavicu, aby sa mi ukázali, aby sa mi predstavili. A chcem ich vidieť v tých malých čiernych šatách také, aké naozaj sú." Nový porotca im na začiatok očividne žiadne podmienky nekladie a necháva to na ich vlastnom štýle, aby sa cítili vo svojom outfite uvoľnene. A možností je veľa: "Čiže, dá sa tie malé čierne šaty urobiť na športovo, dá sa ich na hyperspoločensky, dá sa ich urobiť aj na bláznivo, podľa toho aká tá baba je, taký styling som chcel vidieť. Nie vždy to vyšlo," dodáva na záver.

Ako jednotlivé témy Michal vymýšľa a či sa môžeme tešiť stále na nové alebo sa budú témy z istej časti podobať na staršie zistíte vo videu.

Sledujte Michala Saba a nové dámy v relácii Nákupné maniačky už zajtra o 15:50 na JOJke! 

Paulína Ištvancová

Paulína Ištvancová

Viac článkov od autora