Téma zostala nepochopená: Marián radil Mišovi, aby ju radšej zmenil

Dnešný nákup ich veľmi neohúril.

Tento týždeň sa nám po prvýkrát v úlohe porotcu predstavil Michal Sabo, ktorý je aj zadávateľom témy. Tá sa točí okolo jedného jediného kúsku, z ktorého vychádza absolútne všetko a každá žena by ho podľa neho mala mať v šatníku - malé čierne šaty. Jediná podmienka, ktorú dievčatám dal, bola: "Chcem, aby ste tie malé čierne šaty uchopili po svojom a aby ste mi ukázali na konci týždňa samé seba také, aké ste. Či ste šialené, roztopašné, zádumčivé, elegantné za každých okolností," vysvetľuje Michal.

V každej časti ponúkajú naši chlapci aj dodatkové vysvetlenie k svojej téme pre dámy, ktoré by sa chceli na danú tému obliecť aj doma. Pomocná rada od Miša bola naozaj konkrétna: "Malé čierne sú také jednoduché až sú najväčším chameleónom v móde. Na jednej strane je ich ikonická klasika s perlami a lodičkami, ktoré vytvárajú kontrast k tej klasickej čiernej. No a na druhej strane na malé čierne šaty si môžete obliecť napríklad trenčkot alebo kabát, čím vytvoríte výzor po vzore nezabudnuteľnej Audrey Hepburn. Naopak smokingové sako dokáže malým čiernym šatám dodať pánsky dôraz a ten je úplne okey, ako na párty, tak aj do divadla," hovorí.

Dnes nám nákupný týždeň otvorila osemnásťročná Žanetka, ktorej nákup veľmi netešil našich porotcov. Každá súťažiaca má možnosť počas svojich nákupov zavolať Mariánovi alebo Michalovi a spýtať sa na ich radu. Žanetina predstava boli krátke čierne šaty, červené lodičky a biely kabát, ale nášmu porotcovi nebola veľmi po chuti. K jej veku sa hodí predsa niečo mladistvejšie. Žaneta však odštartovala svoj nákup zlým kúskom, a teda šatami, na čo Marián zareagoval len malou radou - aby Michal radšej zmenil tému, pretože zostala nepochopená.

Ako dopadne dnešný prvý nákup uvidíte v Nákupných maniačkach o 15:50 na JOJke!

Paulína Ištvancová

Paulína Ištvancová

Viac článkov od autora