Súperkám jej výsledný outfit pripomína JLo: Dnes nakupuje Ivana

Ako dopadne jej nákup?

Ďalší deň nám prináša ďalšiu nákupnú maniačku v nákupnom centre. Ivanin štýl je naozaj svojský a našim stylistom sa pozdáva. Michal Sabo sa dokonca tešil na jej nákup a s istotou povedal, že tento dopadne dobre. Nie vždy sa však jeho predpoveď aj splní, no či mal pravdu alebo nie sa dozvieme už dnes. Téma "malé čierne šaty" evokuje v našim súťažiacich dojem, že si musia hľadať krátke šaty, ale opak je pravdou. Slovo malé nijako neobmedzuje dĺžku šiat, a preto pokojne môžu siahať aj po midi dĺžke. 

Michal Sabo, ktorý tento týždeň zadával tému, ponúkol ďalšiu radu pre dámy, ktoré by malé čierne šaty chceli nosiť aj v súkromí, či dokonca by mali: "Výhodou malých čiernych šiat je, že svedčia naozaj každej jednej žene, lebo v ponuke sú z rôznych materiálov a v strihoch pre každý typ postavy bez rozdielu. Skúste dievčatá experimentovať a stavte na netradičný materiál. Vybrať si môžete buď drsnejší look a siahnuť po koženke, alebo naopak môžete ísť tou jemnejšou cestou a zvoliť si kúsky, napríklad s čipkovanou aplikáciou, ale nie veľa. Ak chcete zostať v strede a mať v skrini neutrálne malé čierne šaty, výrazné pri nich môžu byť doplnky, napríklad výrazná obuv alebo ďalšia vrstva na nich. Malé čierne, pre mňa, fungujú s košeľami," vysvetlil svoju tému.

Ivana sa ladila na R´n´B párty a vyšiel z toho outfit, ktorý jej súperkám tak trochu pripomínal známu speváčku Jennifer Lopez. Našich stylistov však príliš neohúrila a jediným kúskom vraj zakryla to, čo malo byť vidieť najviac. Či jej tento outfit pomôže k výhre a ako nakoniec dopadne jej nákup zistíme už dnes.

Sledujte reláciu Nákupné maniačky už dnes o 15:50 na JOJke!

Paulína Ištvancová

Paulína Ištvancová

Viac článkov od autora