Súperky tajne dúfajú, že ich prekvapí: Ukáže konečne Ľubomíra svoje dlhé nohy?

Aké rady dal tentoraz Michal Sabo?

Máme za sebou už polovicu týždňa a dievčatám sa stále nepodarilo svojim outfitom potešiť a uspokojiť porotcov Michala Saba a Mariána Hornyaka. Ľubomíra, ktorej patrí dnešný deň, má však na dobrý outfit skvele našliapnuté. Jej imidž a šatník sa našim chlapcom páči a vkladajú do nej veľké nádeje. Súperky sú z jej šatníka tiež nadšené a každá si tam nájde to svoje. Pevne veria, že na mólo príde Ľubomíra, ako ju nepoznajú, a konečne im ukáže jej krásne dlhé nohy. 

Pri nákupe ju bude sprevádzať jej kamarátka, s ktorou chodia do obchodov stále. Pozná jej štýl, vie, čo sa jej páči a vždy sa vedia dohodnúť. Dievčatá však stále nepochopili, že téma "malé čierne šaty" neznamená, že majú siahať po krátkych dĺžkach a touto cestou sa, bohužiaľ, vybrala aj Ľubomíra. Svoj výsledný outfit však chcela odlíšiť od svojich súperiek a zvolila cestu, ktorá prekvapila aj samotných porotcov: "Toto je veľmi zaujímavý krok, ktorý som naozaj nečakal v tomto týždni. V tomto momente, aj keby som mal vešteckú guľu, tak neviem, čo z toho celého bude," hovorí zadávateľ témy Michal Sabo. Tento krok zostal nepochopený aj u jej súperiek. Čo si zvolila Ľubomíra a ako dopadol jej výsledný outfit? 

Uvidíte už dnes v Nákupných maniačkach o 15:50 na JOJke!

Rada od Michala Saba:
"Ak by si niektorý kúsok v šatníku zaslúžil Oscara za univerzálnosť, tak sú to definitívne malé čierne šaty. Jeden jediný kúsok oblečenia totižto môžete mať na sebe ako cez deň v práci, tak zároveň aj večer. Keď zameníte doplnky, okamžite ste pripravené do spoločnosti bez akýchkoľvek dlhých príprav. Malé čierne šaty nie sú nikdy príliš okázalé a naopak nie sú ani nikdy príliš jednoduché. Skúste ich napríklad vykombinovať s kvetinovými vzormi, prekvapenie. Alebo s metalickými materiálmi, ďalšie prekvapenie. Alebo aj trošku exotickejšie."

Paulína Ištvancová

Paulína Ištvancová

Viac článkov od autora