Pravá shopoholička na nákupoch a veľké finále: Kto sa stane víťazkou?

Výhra vás určite prekvapí.

Posledný nákup tohto týždňa má v rukách Petronela, ktorá sa priznala, že je pravou shopoholičkou. Jej súperky boli teda na jej šatník veľmi zvedavé a dúfali, že ukrýva kúsky, ktoré bežne v obchodoch nenájdeme. Mali pravdu, pretože Petronela v ňom schováva aj modely od našich slovenských módnych návrhárov. Jej obľúbený outfit však opäť sklamal našich chlapcov Mariána Hornyaka a Michala Saba. A nákupom ich neprestávala prekvapovať. Ďalšia maniačka, ktorá zvolila úplne iný štýl a smer, ktorý sme tento týždeň nevideli.

Rada od Michala Saba:
"Malé čierne sú šaty na každý deň, na každú príležitosť a každú udalosť. Ich genialita spočíva vo variabilite a tiež v samotnej čiernej farbe, ktorá sedí naozaj ku všetkému. A občas platí, že čím jednoduchšie šaty, tým väčšiu pozornosť získate. Menej je viac. Malé čierne sú ako maliarske plátno, môžete na nej doplnkami každý deň maľovať iný obraz. Máte jedny šaty, ale zároveň máte stovky šiat a stovky možností. Dám vám predsalen jeden zaručený tip - skúste klasiku skombinovať s ďalšou klasikou. Malé čierne šaty a džínsová bunda.Vražedná kombinácia, garantujem."

Ako dopadol Peťkin výsledný outfit a čím zaujal jej súperky, že ju posunuli na prvé miesto, uvidíte už dnes o 14:40 v Nákupných maniačkach na JOJke!

Hneď za posledným nákupom nasleduje aj veľké finále, ktorého sa zhostil zadávateľ témy Michal Sabo spolu so svojou porotkyňou a pomocnou rukou moderátorkou Alexandrou Orviskou. Tým, že je to jeho prvý týždeň, budeme môcť vidieť aj úplne iné finále. Na základe tohtotýždňových outfitov sa Michal bude snažiť vyčítať z dievčat, aké sú. Na adresu maniačky zo stredy povedal: "Ivka, teba odčítal ako tú, ktorá má za každej jednej okolnosti svoj názor a ten názor si nie, že presadzuješ nasilu, ale ideš si po svojom a je ti absolútne jedno, čo si o tebe ľudia myslia, či v móde alebo bez módy." A Ivka mu dala za pravdu. Rovnako sa trafil so svojim psychologickým pohľadom aj na včerajšiu Ľubku: "Ty si tá, ktorá sa nemusí ospravedlňovať za to, aké telo nosí, pretože to telo vieš nosiť hrdo a mne sa to na tebe veľmi páči a tak predčasne ti chcem aj poblahoželať k tomu, že si možno bola takou duchovnou matkou tohto týždňa," povedal s úsmevom Michal. O dnešnej maniačke však nevedel, čo si má myslieť, a preto to nechal na jej súperky, ktoré s ňou boli celý týždeň. 

Ako dopadlo hodnotenie Michala a Saši, ktorá maniačka si odnesie domov výhru, a ktorá cenu stylistu sa dozviete už dnes v Nákupných maniačkach o  15:45 na JOJke!

Paulína Ištvancová

Paulína Ištvancová

Viac článkov od autora