Finále Nákupných maniačok plné intríg: Musel zasahovať aj samotný Michal Sabo!

Čo sa stalo v zákulisí medzi dievčatami?

Je tu piatok a už tradične sa môžete tešiť na finále relácie Nákupné maniačky. Téma "milión odtieňov mojej obľúbenej farby" spôsobila medzi dievčatami miestami chaos. Našla sa medzi nimi aj taká, ktorá tému nesplnila vôbec, ale aj taká, ktorá očarila porotcu Michala Saba. Najmä ho však sklamalo, že namiesto milión farieb videl tento týždeň len zopár a nepresahovali ani číslo dvadsať. Viac ho ale hnevala úplne iná vec, ktorú potreboval okamžite riešiť.

Medzi dievčatami očividne funguje taká rivalita, ako keby hrali o milión eur v nejakej reality šou. Pred začiatkom finále sa totiž Michal od jednej súťažiacej dozvedel, že ostatné súperky boli ovplyvňované, aby hrali proti nej a dali jej nižšie bodovanie. A toto jedna zo súťažiacich naozaj nemala robiť. Michal je totiž veľkým zástancom férovosti a úprimnosti, a tú očakáva aj od dievčat, ktoré sa prihlásia do našej šou. Veď ide o zábavu a novú skúsenosť, nie o boj na život a na smrť. A pred vyhlásením výsledkov to dievčatám vysvetlil z očí do očí.

Ako túto situáciu Michal vyriešil uvidíte vo finále už dnes o 15:45 na JOJke!

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.