Cameron Diaz oslavuje 45. narodeniny: Stále vyzerá ako sexi bohyňa!

Cameron Diaz je stále pôvabná a krásna.

​Cameron Diaz je jednou z najkrajších herečiek v Hollywoode. Napriek tomu, že práve oslávila 45. narodeniny, vyzerá naozaj úžasne. Pôvabná blondínka s dlhými nohami má postavu, ktorú jej nejedna kolegyňa môže závidieť. Cameron je obsadzovaná do filmových úloh sexi žien a na červenom koberci vyzerá vždy okúzľujúco. Kým ju dámy obdivujú, muži zase o nej snívajú. 

V minulosti sa Diaz pýšila ukážkovou postavičkou. V minulosti sa Diaz pýšila ukážkovou postavičkou. Zdroj: Profimedia.sk

​Herečka nechce na seba zbytočne upozorňovať, preto vždy vsadí na prirodzenosť a jednoduchosť vo svojom šatníku. Každý outfit dopĺňa minimálnym mejkapom a jednoduchým účesom, čím pôsobí naozaj mlado a tento štýl jej uberá roky

Zdroj: SITA

​Šťastie, ktoré z Cameron vyžaruje, má na svedomí určite aj jej manžel Benji Madden. S gitaristom rockovej kapely Good Charlotte sa zoznámila v roku 2014 a len pár mesiacov po spoločnom randení si povedali áno. Manželia sa veľmi ľúbia a sú spolu šťastní. ,,Pozrieme sa na seba a vieme, čo si ten druhý myslí," prezradila herečka. Tohto istého motta sa možno držali aj filmári, keď nakrúcali romantickú komédiu Pozná ju ako svoje boty, v ktorej Cameron hrá hlavnú postavu. 

Sledujte film Pozná ju ako svoje boty dnes o 21:35 hod. na JOJ Plus!

Tagy: Cameron Diaz

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.