Vibrátor v šatníku a odhalené prsia v obchode! Pre Darinu žiaden problém

Súperky označila za "krásavice", v slovenských obchodoch minula päťstovku len sa tak zaprášilo.

„Nakupovanie je relax, zábava a míňanie peňazí, čo mám rada,“ predstavila sa 26- ročná Darina Balážová. Ako prvá v tomto týždni musela splniť zadanie pripraviť sa na pracovný pohovor za 500 eur a dve a pol hodiny. Na pomoc si zobrala aj kamaráta – štylistu. Súperky spoločne zhodnotili veľmi rýchlo a s výsmechom: „Také ako sme hovorili. No krásavice.“ 

Náročná fotomodelka mala najskôr problém so slovenskými obchodmi, napokon zvolila outfit s odhaleným chrbtom, ale ukázala sa aj so sporo zahaleným poprsím. Súperkám dovolila nahliadnuť do šatníka a objaviť aj to, čo by zrejme ostatné ženy radšej ponechali v absolútnom utajení. „Pre prudérnych povieme, že je to mixér na vianočnú kapustnicu,“ skonštatoval odborník na vizáž a módu Andrej Kočišík. 

Z outfitu aj spolupráce bol nadšený, páčili sa mu aj rady kolegu, ktoré smeroval Darine. Považuje to však za menšiu zradu a zásah profesionála. „Vyzerá naozaj dobre. Jemný make – up vhodný na pracovný pohovor a vlasy – slečna urobila dobrú prácu,“ pochválil aj prácu vizážistky. Či to však bude stačiť na plný počet bodov, je ešte otázne. 

Od svojich súperiek však Darina získala 37 bodov. Eva a Nikola jej nadelili po 9, Dagmar a Zuzana dožičili po 10 bodov. Bude to stačiť na celkové víťazstvo v tomto týždni? Už dnes bude nakupovať gogo – tanečnica Zuzana, ktorá nie je zvyknutá chodiť na pracovné pohovory, ale skôr kastingy. 

Sledujte Nákupné maniačky dnes o 21.15 hod. na WAU!