Do seriálu prichádza Robo Jakab: Samko ho už stihol zaskočiť otázkou na telo!

Akú postavu bude stvárňovať?

U Rodinovcov sa dnes objaví nová tvár. Možno ste si aj vy v záverečných titulkoch k seriálu NAŠI všimli meno obľúbeného herca Roba Jakaba, ktorý sa pozná s Majom Miezgom aj z divadla Astorka. Hoci sme ho doteraz nevideli v žiadnej z epizód, konečne prichádza do deja aj on. S rodinkou sa pozná už dlhé roky ako najlepší Majov kamoš Robo. Za Lujzou prišiel s chúlostivou záležitosťou týkajúcou sa jeho frajerky. Skôr, než vôbec začal rozprávať, čudoval sa, čo za zvuky zhora vychádzajú. To si však len Samko veselo spieval popri kakaní na záchode. Nemá totiž rád, keď ho „pri tom“ niekto počuje. Ujo Robo to teda radšej viac neriešil a prešiel k meritu veci, kvôli ktorej za Lujzou prišiel.

„Potreboval by som sa s tebou poradiť o mnohých veciach, vieš, ako so ženou... Mešká jej to, obaja sme z toho hotoví. Sú to tri dni aj s dneškom,“ prezradil Robo, ktorý sa obáva jedinej veci, hoci frajerka berie tabletky. Lujza ho však ubezpečila, že pokiaľ nevynechala v užívaní antikoncepcie ani jeden deň, ničoho sa báť nemusí. Okoloidúci Samko sa však okamžite chopil šance a všetkých šokoval otázkou, ktorú by od osemročného chalana nikto nečakal: Bavíte sa o antikoncepcii?“ To však nebolo ani zďaleka všetko, čím Roba s Lujzou dostal. Ako to celé dopadne?

Sledujte komediálny seriál NAŠI dnes o 20:35 na JOJke!

HLÁŠKYZO SERIÁLU

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.