Spoznávate ju? Hviezda seriálu NAŠI v blonďavej parochni a s radami pre zlatokopky!

Jej „alterego“ sa volá Sandy Dark.

Lujza Garajová Schrameková momentálne hviezdi v seriáli NAŠI, kde stvárňuje mamu klanu Rodinovcov. Predtým sa objavovala ako Mery v seriáli Divoké kone, no ani to nebola jej prvá úloha na obrazovkách televízie JOJ. Na JOJke sa objavovala už v roku 2012 v začiatkoch komediálnej relácie Haló. Tu zužitkovala svoje skúsenosti spred mikrofónu na „standup“ vystúpeniach a hlavne svoj skvelý zmysel pre humor. Prvýkrát sa na JOJke objavila v prestrojení – ako blonďavá zlatokopka Sandy Dark, ktorá prišla radiť ostatným začínajúcim zlatokopkám ako nájsť toho pravého a ako ho zbaliť. Jej jazykové a vlasové techniky si budete cvičiť hodiny pred zrkadlom, no nikdy nedosiahnete také majstrovstvo, ako Sandy!

Všetky epizódy HALÓ nájdete v našom archíve zadarmo a verte nám, klikať sa oplatí nielen pre Sandy, ale napríklad aj pre postavičky, ktoré si zahrala Zuzka Šebová!

HLÁŠKYZO SERIÁLU

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.