Kocúr nie je doma, deti majú hody: Sex rodičov je najlepší čas na hranie videohier!

Vybrali ste naj scénku.

Deň sa už lepšie ani začať nemohol. Lujzin milovaný Majo ešte len vstal a ako správny chlap mal hneď zrána poriadny sexuálny apetít. Hoci bolo len štvrť na sedem ráno, rozhodol sa zapojiť „do deja“ aj Lujzu. Pre ňu to však bola posledná vec, na ktorú mala v skorej rannej hodine čas a chuť: „Majko, musím vstávať. Chalani prídu neskoro a aj ja prídem neskoro,“ snažila sa ho Lujza schladiť. Majo ju však predsa len zlomil.  Jediné, čoho sa napokon bála, bolo to, aby ich pri milovaní nepočuli chalani.

To sa však akosi nepodarilo a všetci traja synovia sa zhlukli pred rodičovskou spálňou: „Čo sa to tam deje? Naši idú sexovať.“ Ak by ste si však mysleli, že decká boli pohoršené, ste na veľkom omyle. Využili príležitosť a šli si zahrať videohry. „Ranné milovanie... Mali by to robiť častejšie,“ neodpustil si Samko.

Práve táto scénka sa vám z poslednej epizódy páčila najviac:

5. Sexi aupairka
4. Babská jazda
3. Otrhané oblečenie
2. Filmová klasika
1. Ranné milovanie

Najnovšiu epizódu seriálu NAŠI nájdete v našom archíve úplne zadarmo!

HLÁŠKYZO SERIÁLU

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.