Poslednýkrát deti nechali plný tanier: Lujza začala vojnu s čipsami na večeru!

Aj vaše deti jedia majú prevrátené stravovacie návyky?

S jedlom rastie chuť. Lujza sa tradične aj tento večer snažila zhromaždiť rodinu pri večernom stole a nasýtiť všetkých skvelou večerou, na ktorej si dala opäť záležať. Akosi však nečakala, že chalani sa nebudú chcieť tanierov ani len dotknúť. Nikto z nich, vraj, nebol hladný, a to už bolo mimoriadne podozrivé. „Vy ste sa zase napchávali blbosťami?“ snažila sa zistiť príčinu nechutenstva. Malý Samko sa nechtiac preriekol a priznal čokoládové tyčinky, ktoré pred chvíľou jedli. 

„Chalani, viete, koľko som sa s tou večerou natrápila? Neviete si prestaviť, koľko úsilia stojí to, aby sme sa tu mohli takto stretnúť a vy sa potom toho ani nedotknete,“ snažila sa im Lujza vysvetliť, akého hrozného činu sa dopustili. To však bol len začiatok. Okamžite šla ku kredencu a prvé chipsy, ktoré našla, na výstrahu šmarila do koša. „Viete, čo moji milí, skončili ste. Odteraz žiadne chipsy, žiadne sladkosti,“ dodala Lujza. Začiatok vojny medzi ňou, sladkosťami a chalanmi je tu.

Sledujte komediálny seriál NAŠI dnes o 20:35 na JOJke!

HLÁŠKYZO SERIÁLU

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.