Skvelá správa pre fanúšikov seriálu NAŠI: Tretia séria je na spadnutie!

Kedy sa vrátia Rodinovci opäť na pľac?

Rodinný seriál NAŠI sa jednoznačne zaradil medzi najsledovanejšie a najobľúbenejšie programy JOJky. Svedčili o tom nielen mimoriadne priaznivé čísla sledovanosti, vaše pozitívne ohlasy na sociálnych sieťach, ale aj to, že celý rok 2016 patril práve im. Na život Rodinovcov sme nahliadli až v dvoch sériách. Po odvysielaní poslednej - vianočnej epizódy koncom decembra sa mnohí z vás obávali ďalšieho osudu vašich obľúbených seriálových hrdinov. Samko, Oliver, Tomáš a ich rodičia Lujza a Majo však nezmizli nadobro. Pre všetkých verných fanúšikov tejto podarenej rodinky totž máme skvelú správu. 

Seriál NAŠI bude pokračovať aj s treťou sériou. Scenáre sú hotové, herci sú už na všetko pripravení, a tak vám môžeme s istotou potvrdiť, že prvá klapka padne už v máji. Už o pár týždňov sa tak všetci vaši obľúbení hrdinovia vrhnú na nové príbehy, ktoré vám budú opäť pravidelne spríjemňovať večery pri telke. V tretej sérii nás však čaká aj množstvo zmien a nových postáv. Všetky ďalšie informácie vám budeme postupne prinášať na našej stránke.

Všetky epizódy komediálneho seriálu NAŠI nájdete v našom bezplatnom archíve!

HLÁŠKYZO SERIÁLU

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.