Smutná správa pre všetky Gregorove fanúšičky: Nová žena v jeho živote!

Veľká zmena v živote mladého herca.

Nakrúcanie tretej série úspešného komediálneho seriálu NAŠI pomaly finišuje a už čoskoro sa Rodinovci vrátia s čerstvými príbehmi na obraz. Nové situácie a príbehy však za uplynulý rok nezažili len seriálové postavy, ale aj samotní herci. Okrem množstva noviniek v práci sa niektorí majú čím pochváliť aj v súkromí. Napríklad ako najstarší z troch seriálových synov – predstaviteľ Tomáša – 18-ročný herec Gregor Miler. Miláčik mnohých dospievajúcich rovesníčok vstúpil do dospelosti tou najlepšou nohou. Už zopár mesiacov totiž neplatí jeho status single chalana. „Je to už skoro pol roka. Je ako ja, má sedemnásť rokov, no o pár mesiacov bude mať osemnásť. Sme dlhoroční kamaráti, bavili sme sa už dlho predtým,“ priznáva Gregor.

Nasi - Gregor Miler Nasi - Gregor Miler Zdroj: joj.sk

​Výhoda toho, že sa dal dokopy s niekým, koho spoznal už dávno pred tým, než bol seriálovou hviezdou, je nesporná. Jeho priateľka ho vďaka tomu nemá rada pre jeho popularitu, ale preto, aký jej priateľ naozaj je. Popularitu mladého herca navyše vníma mladý párik paradoxne ako veľkú nevýhodu. „Veľa ostatných ľudí sa ku mne vyjadruje, čo nie je prospešné pre mňa, pre ňu a ani pre oboch. Určite to teda nie je prospešné, že niekde hrám,“ myslí si Gregor. A hoci si na neustále pohľady okoloidúcich ľudí zvykol, po meste chodí pre istotu inkognito so slúchadlami v ušiach, zahalený v mikine s kapucňou. Mladému páriku držíme, samozrejme, palce.

 Všetky epizódy prvej a druhej série nájdete v našom bezplatnom archíve!

HLÁŠKYZO SERIÁLU

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.