Takéto výbuchy ste v telke nevideli: Majov hurónsky smiech nedá dýchať ani vám!

Zabavte sa s nami na pokazených klapkách.

Nakrúcanie komediálneho seriálu NAŠI je hotová komédia nielen na obraze, ale aj mimo neho. Zábavné situácie nastávajú celkom znenazdajky a často aj v tých najnečakanejších a vážnych situáciách. Aj herci sú len ľudia. Nakrúcajú od svitu do mrku, preto niet divu, že sa totálne unavení občas tak trocha pomýlia alebo že sa im zdajú niektoré repliky ešte vtipnejšie než pôvodne boli. V našom videu vám prinášame zostrih prvých pokazených klapiek z druhej série NAŠIch, ktorý by mal každý správny fanúšik vidieť. Aj toto je dôkaz toho, že rodinná atmosféra na nakrúcaní je skutočná, nielen hraná. 

Najprv sa Samko pomýli a namiesto spojenia nejde elektrika vysloví nejde karta, čo úplne zmätie všetkých Rodinovcov. Svoje brebty si však užijú aj ostatní. Najviac zaskočený zostal rozhodne Majo, ktorého absolútne zaskočí Gregorova alias Tomášova skomolenina počas vyslovovania akčného mena Goroguko. Toto jednoducho musíte vidieť!

Seriál NAŠI pokračuje s treťou sériou už od septembra.

Všetky epizódy seriálu NAŠI nájdete zadarmo v našom archíve!

HLÁŠKYZO SERIÁLU

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.