To je ale drzosť: Nová Oliverova frajerka odbila budúcu svokru jedinou vetou!

Čo na to Lujza?

Obľúbený seriál NAŠI pokračuje už dnes s novými príbehmi a veselými príhodami z domu Rodinovcov. Už v úvodných dvoch epizódach sme spoznali novú Samkovu kamarátku Emku, ktorá sa u nich od prvej chvíle cítila ako doma. Dnes zase spoznáme ďalšie zaujímavé dievča, ktoré pribudlo do života prostredného Olivera. Reč je o svojráznej sympatickej deve Nine, ktorá si rozhodne nedáva servítku pred ústa. Mladý Rodina s ňou randí už celé dva týždne, a tak nastal najvyšší čas, aby ju spoznali aj jeho rodičia. Skôr, než ju však stihol oficiálne predstaviť, stihla to Nina sama. Okamžite vbehla do bežnej konverzácie medzi Lujzu a Andreu. Mladá dievčina sa obom kamoškám zapáčila už od prvej sekundy.

​Nina je známa svojím enormným záujmom o kozmetiku a módu, čo vidno napríklad na jej dokonale nalakovaných nechtoch. Andreu s Lujzou náramne zaujímal jej tajný recept na štýlové nechty. Nová Oliverova frajerka im okamžite prezradila svoje tajomstvo. Očarená milovníčka módy Andrea chcela aj ďalšie rady zo sveta kozmetiky, a tak naplánovala do budúcna veľké babské „kozmetické“ stretnutie v trojici. Jej radosť však okamžite opadla vo chvíli, keď Nina navrhla prvú tému, ktorej sa budú venovať: „Môžem vám ukázať, ako sa odstraňujú fúziky. Určite by sa vám to tiež veľmi zišlo.“  Lujza s Andreou zostali zarazené a bez slov, také čosi sa predsa ženám v ich veku nehovorí. Zdá sa, že s Ninou ešte Rodinovci zažijú poriadne zaujímavé časy.

Sledujte seriál NAŠI v dvoch častiach za sebou dnes o 20:35 na JOJke!

HLÁŠKYZO SERIÁLU

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.