Po lete prišla krutá realita a depka: Ako si s ňou teraz poradí Gregor?

Aj takéto problémy zažívajú NAŠI herci.

Tretia séria seriálu NAŠI na obrazovkách JOJky v plnom prúde a všetci herci sa po lete rozprćhli a išli si po vlastných chodníčkoch. Lujza s Majom hrajú v ďalších projektoch a predstaveniach a chalani Gregor, Maxo a David si zas "s radosťou" plnia svoje školské povinnosti. Aj najstarší Gregor Miler by najradšej ešte ostal na pľaci a keby nemusel, škole by sa vyhol oblúkom. „Začala škola, takže mám depresiu, ale snažím sa to prežiť, keďže ma nikdy nebavila. Viem, že bude ešte horšie, keď prídu rôzne testy, štvrťročné skúšania a podobne,“ prezrádza aktuálny tretiak na gymnáziu. Tento rok je vraj dokonca ešte ťažší než ten minulý. Za najväčší problém však mladý herec nepovažuje ani tak kvantum učiva, ako skôr jeho kvalitu. „Stále mám pocit, že je toho viac nepotrebného, než potrebného. Nechápem, načo sa učím fyziku a chémiu, keď idem maturovať z geografie a tie predmety ma ani nezaujímajú. Preto sa ich ani neučím a je to zbytočne zabitý čas,“ vysvetľuje Gregor.

Naši - uputavka Gregor Naši - uputavka Gregor Zdroj: joj.sk

​​Hviezda seriálu NAŠI sa so stresom zo školy a s nepotrebným učivom vysporadúva po svojom. „Moc sa neučím, to je dobrý tip, ako si posilniť nervy. Učím sa len to, čo ma baví. Geografia je v pohode, rovnako ako ekonómia. To, čo ma naozaj nebaví sa učiť, je slovenčina,“ hovorí školopovinný herec. Gregor sa teda snaží brať školu s rezervou, napokon to ani nie je jeho top priorita v živote. „Nevidím v tom žiadnu veľkú budúcnosť. Hocikto môže uspieť v škole, no nemusí zákonite aj ďalej v živote,“ zamýšľa sa Gregor. V škole teda mladý herec rozhodne nestavia na jednotky. Podľa neho zatiaľ aj tak nevedel nič z prebratého učiva využiť v reálnom živote. Napriek všetkému je Gregor dôkazom toho, že človek toho môže dosiahnuť veľa aj v skutočne mladom veku.

Sledujte seriál NAŠI opäť v stredu o 20:35 na JOJke!

HLÁŠKYZO SERIÁLU

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.