Aj oni nejako začínali: Koľko dostali NAŠI chalani za prvý džob ich života?

Začiatky bývajú vždy ťažké...

Z našich chalanov sa už stávajú každým dňom čoraz väčší dospeláci. Ruka v ruke s ich reálnymi osobami sa však menia aj charaktery ich postáv v samotnom seriáli. Aj preto riešia čoraz závažnejšie témy ako vzťahy, sex, alkohol či prvý zárobok vo vlastnej práci. Nedávno sme napríklad mohli vidieť, ako si na svoje vytúžené veci zarába najstarší Tomáš na brigáde v prevádzke rýchleho občerstvenia Bego Burger. Práca to bola vskutku náročná, no niečo podobné zažil Gregor aj v súkromí na jeho prvej brigáde vôbec. „Privyrábal som si roznášaním letákov, prípadne som sťahoval rôzne stoličky alebo nábytok,“ spomína si Gregor na svoje pracovné začiatky. Motiváciou mu pritom bola suma približne 20 eur.

​O niečo menej skúseností však majú ostatní dvaja chalani David a Maxo. Ich prvou zárobkovou činnosťou bolo rovno herectvo, v ktorom sú teraz naplno rozbehnutí. „Doma som občas niečo dostal za kosenie trávy a podobné veci. Všetko to začalo asi až herectvom, predtým som nič zásadnejšie nerobil, žiadne povolanie, za ktoré by mi bolo zaplatené,“ prezrádza David, ktorý si musel vystačiť s piatimi eurami. Ďalšou z možností zárobku je ešte odmena od rodičov za dobré známky. To však nebol prípad žiadneho z chalanov. Maxo si však spomína, že za dobré známky si občas mohol ísť za odmenu kúpiť nejakú sladkú odmenu. Časy sa medzitým zmenili a chalani si môžu vďaka seriálu NAŠI splniť aj tie najtajnejšie sny.

Seriál NAŠI nájdete aj v našom bezplatnom archíve!

HLÁŠKYZO SERIÁLU

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.