Chcete byť terčom výsmechu ako Samko? Pridajte si rodičov na Facebooku!

Inak to môže dopadnúť takto.

Ide o jednu z najhorších vecí, ktorá sa môže v živote mladého človeka stať. Len máločo môže prekonať ten trápny pocit u väčšiny tínedžerov, keď si na svojom mobile nájdu žiadosť o priateľstvo od mamy či otca. Hoci to rodičia myslia v dobrom, ich potomkovia to vidia úplne inak. Veď ako budú vyzerať pred kamarátmi, keď náhodou zistia, že im mama lajkuje a komentuje všetky fotky na sociálnych sieťach, navyše v otravnom „rodičovskom“ jazyku? A presne takáto situácia teraz nastala v živote Tomáša, Olivera a Samka. Lujza poslala synom žiadosť o priateľstvo na Facebooku. Jedinou "obeťou" prijatia žiadosti o priateľstvo s vlastnou mamou sa však stal Samko.

Tomáš s Oliverom vedeli, prečo je lepšie nemať rodičov medzi priateľmi a dôrazne Samka upozornili na to, čo všetko môže nasledovať po prijatí takejto žiadosti. „Mám pár kamarátov, ktorým sa to stalo, ale najlepšie je tváriť sa, že nič nedostali. U niektorých to fungovalo, no tí ostatní to napokon museli prijať. Nechcem predsa, aby mama vedela, s kým sa kamarátime, alebo písala na stenu,“ zhodnotil situáciu Tomáš. K Tomášovmu názoru sa dokonca pripojila aj Samkova dobrá priateľka Emka, ktorej kamarátovi napísala mama na stenu „môj anjelik“. Od tej doby ho v škole nikto nevolá inak než malý anjelik. A hoci si Samko myslel, že jeho mama taká isto nie je, o malú chvíľu prišlo mrazivé vytriezvenie, keď naňho Lujza zvolala: „Samko, poď sa pozrieť, dala som si na stránku tvoju fotku a som ťa tagla. Si tam ako anjelik.“ V tej chvíli by sa najmladší člen rodiny najradšej prepadol pod zem. Podľa Davida je navyše od tohto momentu Samko spoločensky totálne odpísaný. Čo ho teraz v živote čaká?

Sledujte seriál NAŠI v dvoch častiach za sebou dnes o 20:35 na JOJke!

HLÁŠKYZO SERIÁLU

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.