Nasi - Gregor Maxo David

NAŠI sa vedia odviazať aj pri fotení: Bláznivé grimasy a neskrývaná radosť vás pobavia!

Aj mimo kamier sú ako jedna veľká rodina.

Chalani zo seriálu NAŠI - Gregor, David a Maxo - sa postupne pomaly, ale isto menia na veľkých mužov, ktorí sa čoraz viac páčia aj zástupkyniam ženského pohlavia. Veď aj v seriáli už má každý z nich svoju frajerku, s ktorou zažíva bežné i netradičné starosti i radosti. Samotní herci sú síce single, no ženské srdcia lámu jedna radosť po celom Slovensku a na internete.

​A to ich ešte nevideli oblečených v gala v slušivých outfitoch. Rodinovci nás však nedávno poctili svojou návštevou u nás v JOJke, kde sme im spravili skvelé ateliérové fotky. Chalani Maxo, Gregor a David však neboli sami, spoločnosť im robili aj ich seriáloví rodičia - Lujza a Majo. Okrem slušivých fotiek sa však všetci členovia seriálovej rodiny poriadne odviazali, z čoho vznikli skvelé momentky plné bláznivých grimás. Pozrite si v našej fotogalérii, ako im to všetkým sluší, keď sú všetci jednoducho sami sebou.

Všetky epizódy seriálu NAŠI nájdete v bezplatnom archíve!

HLÁŠKYZO SERIÁLU

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.