Z Gregora a Sáry už sú profi šoféri: Kto z nich má za sebou dlhšiu štreku?

Povedali by ste to na nich?

NAŠI herci sú už poriadni dospeláci, čo sa neprejavuje len v seriáli, kde už napríklad Tomáš aktívne šoféruje, ale aj v súkromí. Rovnako pozitívny vzťah k štvorkolesovým tátošom má aj jeho predstaviteľ Gregor Miler spolu so seriálovou priateľkou Miou, ktorú stvárňuje sympatická herečka Sára Polyaková. U Gregora sa vodičské schopnosti zlepšujú od autoškoly každým dňom, hoci spočiatku si musel aj on dávať na cestách veľký pozor. „Mal som trochu stres zo šoférovania. Veľa ľudí v mojom okolí nabúralo, aj sa im niečo stalo, ale kľúčom je nestresovať a potom sa to zvládne všetko v pohode. Zatiaľ som nešiel dlhé trasy, to auto mám, odkedy nakrúcame,“ vysvetľuje Gregor, ktorý mal počas nakrúcania Našich čas na jazdenie maximálne cez víkendy. Vtedy to však „dotiahol“ maximálne za svojou babkou do Blatného.

​Oveľa lepšie je však na tom Sára, ktorá má vodičák len niečo vyše roka a pritom šoféruje až od svojich februárových 18. narodenín. „Veľmi ma baví šoférovať. Najdlhšia cesta bola do Oravskej Lesnej, kam som to stihla za dve a pol hodiny. Asi som šla trošku rýchlejšie než som mala,“ piznáva Sára. Okrem profi šoférskych zručnosti však oboch hercov-vodičov spája aj podobný model auta. „Máme v podstate také isté, len ona ma hatchback a ja sedan. Ona ma čierne a ja mám zelené,“ ozrejmuje nám Gregor, ktorý zatiaľ jazdí na manuálnej prevodovke, no neskôr chce prejsť na automat.  

Sledujte seriál NAŠI v stredu o 20:35 na JOJke!

HLÁŠKYZO SERIÁLU

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.