Ľuboš Sarnovský si zahrá v NAŠICH: Sexi ocko, z ktorého bola namäkko aj Lujza!

Bola to poriadna "slintačka".

Fyzická krása podľa Lujzy nie je všetko a človek by sa mal v prvom rade zameriavať na iné, oveľa hodnotnejšie veci. K tomuto odvážnemu tvrdeniu ju dohnali Majo s Rasťom, ktorí sú s Oliverovým výberom novej frajerky Niny viac než spokojní. Lujza je však zásadne proti tomu, aby sme človeka posudzovali len podľa toho, či je pekný alebo škaredý. Navyše na tom aj tak nemáme žiadnu zásluhu my, ale matka príroda. Podľa Rasťa to však majú pekní ľudia v živote oveľa ľahšie a sexica Lujza ide týmito múdrymi rečami sama proti sebe. Zdá sa však, že teória vyzerá aj u mamy Lujzy tak trochu inak, než samotná prax.

V momente, keď k nim do dialógu vkročí sexi Ninin otec, doposiaľ rozumná matka zostane totálne bez slov a nielenže sa naňho nevie vynadívať, ešte si ho aj poriadne „vychytá“. Nuž Rasťo správne zhodnotil, že toto vyzerá na utieranie podlahy po Lujziných slinách. Nininho otca si navyše nezahral nikto iný, než šarmantný moderátor Novín Ľuboš Sarnovský. Lujze sa teda rozhodne nedivíme, že rozum pustila do úzadia. 

Sledujte premiérovú epizódu seriálu NAŠI dnes o 20:35 na JOJke!

HLÁŠKYZO SERIÁLU

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.